Які подарунки дарувати дітям на день Святого Миколая?

Що подарувати на День святого Миколая? Ідеї подарунків

Якщо для всіх дітлахів День Святого Миколая асоціюється насамперед із приємними подарунками та солодощами, то для батьків підготовка до цього свята пов’язана з вирішенням питання, як зробити правильний вибір та довше зберегти дитячу віру в диво.
Що подарувати на день Святого Миколая – картинка Час летить дуже швидко. І ось на порозі перший зимовий місяць, а це означає, що більшість батьків уже сьогодні ламають голову, які подарунки дарувати дітям на День Святого Миколая. Традиція вручати презент цього дня з’явилася не просто так. Вона є своєрідним символом доброти, щирості та безкорисливості, пов’язаних з ім’ям великого святого. Тому татам і мамам доведеться дуже постаратися, щоб не обдурити очікування та подарувати дитині диво.

Що краще – здогадатися чи запитати?

При виборі подарунка та створенні казкової атмосфери батькам важливо самим надто не загратися та не забувати враховувати:

  1. Стать і вік дитини.
  2. Його хобі та захоплення.
  3. Висловлені бажання чи мрії.
  4. Основну тему та ідею свята.
Що подарувати на День святого Миколая? Ідеї подарунків

Існує ще один хитрий, але безпрограшний варіант точно визначитись із вибором презенту — попросити дитину написати листа безпосередньо Святому Миколаю. Однак робити це потрібно заздалегідь, оскільки «замовлення», озвучене в такому листі, може виявитися для вас повною несподіванкою і вимагатиме багато часу на пошуки потрібної речі. Але в будь-якому випадку, варто зберегти ауру таємниці і дозволити малюку якомога довше вірити у дива.

Традиції та звичаї свята

Не намагайтеся виконати відразу всі побажання чада та подарувати дорогі подарунки. Адже День Святого Миколая лише відкриває цілу низку зимових свят, тож вам ще точно буде де розгулятися. Тим більше, традиційним презентом у цей день здавна є простий набір солодощів. Звичай вручати цукерки зародився ще у Х столітті, у Німеччині. А згодом символом цього свята стали пряники-«миколайчики», які мають форму зірки чи серця. Тож не забудьте додати до основного презенту обов’язковий солодкий сюрприз. Крім того, сам момент отримання такого заохочення теж пов’язаний з певним ритуалом. Подарунок дитина має знайти 19 грудня вранці в одному з трьох місць: під подушкою, у спеціально підвішеній для цієї мети шкарпетці або в черевичку біля порога. Тому вже знаючи, що саме і якого розміру принесе Святий Миколай, заздалегідь продумайте цей момент і подбайте про те, щоб мати можливість безперешкодно покласти презент в обумовлене місце. Інакше, намагаючись вночі просунути під подушку велику коробку, ви можете розбудити малюка і ненароком порушити його віру в казку.

Приємне з корисним в одному презенті

Батьківський презент може бути простим і ні до чого не зобов’язуючим, а може відігравати і якусь освітню роль. Ви давно хотіли прищепити дитині любов до читання? День Святого Миколая — чудова нагода прямо зараз приступити до цього. Подаруйте малюкові цікаву книгу чи енциклопедію. Той факт, що не хтось із друзів чи родичів, а саме святий чарівник передав йому цей дар, напевно сприятиме виявленню інтересу до книжки. А вдало і відповідно до віку підібрана література зможе захопити маленького читача. Можливо, ваша мета – розвивати творчу жилку свого сина? Величезний асортимент наборів для самостійної творчості дозволить надати цьому поштовх. Знаєте, що дитину найбільше цікавить спорт? Можливо, вже настав час подарувати йому місячний абонемент у басейн і краще придивитися до здібностей. Але пам’ятайте, що не варто надто зациклюватись лише над одним питанням, які подарунки дарувати дітям. Адже будь-яке свято — це насамперед можливість присвятити більше часу своєму чаду, провести день цікаво та яскраво, поспілкуватись та як слід повеселитися. І часто саме це стає найприємнішим моментом для малюка.

By Паляничко Яна

Вітаю, мені дуже приємно, що ви на цій сторінці! Я буду дуже рада, якщо у моїх статтях ви знайдете ідеї подарунків вашим близьким на Новий Рік, День Народження чи інше свято. Я дуже намагаюся підбирати для вас лише найактуальніші та найоригінальніші подарунки. Якщо ви маєте думки, якими ще ідеями доповнити мої статті, обов'язково напишіть про це в коментарях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.