Тости

Тост – це урочисте застільне мовлення, яке вимовляється безпосередньо перед вживанням алкогольного напою, покликане підкреслити важливість моменту. Тости бувають різні: короткі та довгі, смішні та повчальні, у віршах та прозі, з нагоди дня народження, ювілею, професійного, релігійного чи державного свята.

Гарні тости надовго залишаються в пам’яті господарів і гостей, тому не варто недооцінювати значущість привітань. Бажано щоб тост відповідав наступним критеріям: був доречний, не дуже довгим (до 3-х хвилин), мав сенс, веселив гостей і закінчувався закликом підняти келихи.

Редакція “Вітаємо Всіх” підготувала тематичні збірки найпопулярніших тостів на всі випадки життя. Достатньо перейти у потрібну рубрику.

На нашому сайті Ви зможете знайти тости, адресовані колегам, друзям, рідним та близьким. Теплими словами добрих побажань можна підкреслити всю щирість ваших почуттів, вкотре довести, наскільки дорогі Вам ці люди. Любителі екзотичних застільних привітань можуть взяти на замітку кавказькі тости, які користуються величезною популярністю. Мудрі висловлювання цього гарячого народу дуже тонко передають усю філософію життя, наводячи як приклад елементарні ситуації.

На цьому сайті можна знайти тости у віршах та прозі, які прикрасять собою будь-яку урочистість. Жіночий день 8 Березеня багатий на теплі слова, ну а на Новий рік просто гріх не замовити слівця за святковим столом, з келихом шампанського в руках… Кожне свято має на увазі певні слова, окремі побажання. Тематика всіх застільних привітань, запропонованих на сайті, абсолютно різна, яка задовольняє пошуки найвибагливішого відвідувача. “Озброївшись” парочкою висловлювань, що підходять до події, можна не переживати, що Ваша мова обмежиться черговою банальною фразою “Ну, за тебе!”, а навпаки, стане гідною прикрасою святкового вечора. Потім не варто дивуватися, якщо згодом, опинившись в одній компанії з людьми, які були на святі, ви почуєте саме той тост, який виголосили напередодні!

Новорічні тости на рік Тигра, кращі побажання

Новорічні тости на рік Тигра, кращі побажання

На новорічному корпоративі не обійтись без тостів та привітань. Розглянемо кілька моментів під час вимови тостів на Новий 2022 рік. До цього дня найкраще підготуватися, продумати промову та кілька ідей заздалегідь, щоб не було ніяково у відповідальний момент. Якщо колектив великий, то є шанс, що черга говорити тост і не дійде до вас. Але якщо ж колектив маленький, то ви точно говоритимете. Важливо в цій справі не наговорити дурниць. Який би не був дружний колектив, недоречно буде говорити двозначні чи вульгарні фрази, не можна переходити на особистості і виставляти іншого в поганому світлі. Саме тому заздалегідь слід підготувати те, що…
Read More
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.