Реклама на сайті

У поточному документі викладені варіанти розміщення реклами на сторінках інтернет-ресурсу Вітаємо Всіх (https://vitaemo.com.ua/), умови співробітництва.

Контактна електронна адреса з питань реклами – info@vitaemo.com.ua.

Послуги

Ми пропонуємо такі рекламні формати:

 • Рекламна стаття. Стаття публікується на головній сторінці, потім потрапляє до архіву рубрики, далі залишається назавжди на сайті.
  Вимоги до статті:
  1. Унікальність від 90%;
  2. Об `єм від 4000 символів;
  3. Грамотність.
  За додаткову плату наші автори можуть написати статтю самі.
 • Розміщення банерів на сайті. Ціна залежить від розміру блоку, положення на сторінці. Банер повинен бути картинкою у форматі JPG, посилання на ресурс буде неіндексованим, а при натисканні відкриватиметься нова вкладка браузера. Таргетинг не надається, розміщення сторонніх скриптів неможливе.

Гарантії

Посилання можуть бути видалені адміністрацією сайту «Вітаємо Всіх» лише у таких випадках:

 • на запит контролюючих органів через порушення законодавства України, якщо посилання може загрожувати ресурсу «Вітаємо Всіх» блокуванням;
 • у разі обгрунтованої скарги на порушення авторських прав (текст, картинки, відео, розміщені рекламодавцем);
 • при автоматичному редиректі зі сторінки, на яку веде посилання з Вітаємо Всіх на інший домен (про зміну дзеркала сайту рекламодавцю потрібно повідомити на контактну електронну адресу щонайменше за 5 днів до переїзду сайту);

Адміністрація «Вітаємо Всіх» залишає за собою право змінити будь-які викладені тут положення без попереднього інформування зацікавлених осіб. Актуальні ціни та умови уточнюйте за контактною електронною адресою.

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.