Привітання

Всі свята по-своєму цікаві та унікальні, але всі вони мають спільну особливість – заряджати людей позитивом та приносити радість у повсякденне життя! І жодне свято не може обійтися без гарних привітань, адже вони наповнюють серця людей теплом, показують, що про них та їхнє свято не забувають!

Звичайно, зазвичай хочеться привітати людину так, щоб вона надовго це запам’ятала, перейнялася до вас любов’ю та повагою завдяки вашим теплим словам, а також зрозуміла, наскільки ви їй дорогі! Але іноді від надлишку почуттів просто не вистачає слів. Ось у такі моменти і приходить на допомогу наш сайт, де зібрана величезна колекція найкрасивіших привітань на всі випадки життя, у будь-якій формі та стилі!

Привітання можуть бути абсолютно різними, залежно від свята, приводу, ситуації! Вони можуть бути написані та вимовлені у різній формі, наприклад у вигляді прози, віршів, пісні! Це можуть бути смішні та веселі слова, що піднімають настрій, або навпаки, серйозні та офіційні, що виражають глибоку повагу! Існують також спеціальні поздоровлення для різних людей, наприклад: для боса, колеги, сестри, брата, подруги, мами, дівчини, дочки, бабусі, онуки, хрещеного батька тощо. Тобто, можна підібрати гарні слова для кожного знаменного дня та для кожної дорогої серцю людини!

Смішні вірші завжди доречні для привітання близьких друзів, офіційні промови – для виступу на діловому корпоративі, а слова з освідченнями в коханні порадують вашу другу половинку. На нашому сайті ви найдете все це і навіть набагато більше!

Гарні привітання здатні створити справжнє диво в душі людини, а також у ваших з ним стосунках, якими б вони не були: дружніми, діловими, спорідненими, любовними! Знайдіть відповідні слова для винуватця свята, і він цього не забуде. Він стане ставитися до вас інакше, адже перейметься повагою і любов’ю до вашої особи, зрозуміє, що він вам небайдужий.

З нами ви не боятиметеся того, що не знайдете потрібних слів у важливий момент. Ми пропонуємо вам величезний вибір привітань на всі випадки життя!

Привітання з Днем студента: веселі вірші та привітання у прозі для студентів

Привітання з Днем студента: веселі вірші та привітання у прозі для студентів

У календарі свят листопада є важлива та весела дата для учнівської молоді. 17 листопада відзначають День студента, тож наша редакція публікує привітання з Днем студента. Візьміть собі на замітку. Відомо, що свято Міжнародний день студентів встановлено на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся у Празі, на згадку про чеських студентів-патріотів. В Україні 17 листопада почали відзначати як День студента з 1999 року згідно з Указом Президента № 659/99 від 16 червня 1999 року. Тепер усі студенти з нетерпінням чекають на своє свято, щоб весело та незабутньо провести цей день, який також на багато років залишиться у пам'яті символом молодості. тому редакція…
Read More
Новорічні привітання дітям

Новорічні привітання дітям

Новий рік був і залишається найпрекраснішим сімейним святом, яке з особливим нетерпінням очікують наші діти. Для них прихід Нового року – справжня магія та казка. Діти чекають на подарунки та привітання зі святом. Красиві привітання у прозі дітям дуже важливі для малюків. Адже разом з подарунком вони хочуть почути слова привітань та теплих побажань. Поздоровлення з Новим роком для дітей ви можете підібрати на нашому сайті. Ми склали кілька красивих та щирих привітань для дітей. Слова новорічних привітань для маленького сина Мій милий і дорогий синку! Ти моя найяскравіша зірочка і тепле сонечко на небосхилі! Хочу привітати тебе з Новим…
Read More
Привітання з Днем Народження для хлопця

Привітання з Днем Народження для хлопця

Вибираючи привітання з Днем ​​Народження для хлопця, пам'ятайте, що всі хлопці люблять пожартувати та повеселитися, тому не варто вимовляти довгу та нудну мову. Найкраще в такому разі підійдуть прикольні чи смішні привітання. Якщо свято у вашого коханого хлопця, то до вибору правильних привітальних слів слід підійти дуже серйозно: обов'язково скажіть, як сильно ви його любите, який він розумний, сильний і благородний. Для хлопця, який вам подобається, важливим буде швидше не сам текст привітань, а увага до його особистості, що, безсумнівно, підштовхне його на роздуми та кроки у відповідь, у цьому випадку підійде оригінальний вірш, або зворушливі побажання в прозі. Але…
Read More
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.