Додати в обране
Загрузка...

Привітання з річницею весілля / Річниця весілля

Ситцеве або марлева весілля
Перша річниця сімейного життя. Самий складний рік позаду, молодята пізнали один одного ближче, подолали справжнісінькі сімейні труднощі, зіткнулися з буденністю сімейних відносин. Цього дня молоді обмінюються ситцевими хусточками або строкатими прикрасами, гостям ж прийнято дарувати вироби з ситцю, бавовни, шовку. Бажано, щоб усі подарунки підходили і були потрібні молодій сім'ї.

Паперове весілля
Дворіччя подружжя. Другий рік перевірка терпіння і терпимості в молодій сім'ї. Дуже часто до другої річниці в родині з'являється малюк, і дуже важливо бути добрішими один до одного, щоб будувати дружну і міцну сім'ю. Папір символ неміцності, тому тільки від чоловіка з дружиною залежить, чи зможуть вони зберегти нетривку рівновагу шлюбу. Гості дарують книги з порадами, рецептами, красиві картини, фотоальбоми на пам'ять.

Шкіряне весілля
3 роки спільного життя. Сім'я начебто міцна, але зміни в ній все ще відбуваються, відносини продовжують змінюватися як шкіра. Намагайтеся дарувати на цей ювілей вироби з натуральної шкіри, які б служили молодим довго: сумки, портмоне, папки, ремені.

Воскове весілля
4 роки разом. На святковому столі обов'язковим атрибутом повинні бути мерехтливі вогники, а в подарунок гарні свічки. Як перевірка подружніх відносин у день річниці запалюється парна свічка, яка повинна стояти в кімнаті протягом усього дня. Скільки годин вона простоїть, не погаснув, стільки щасливих років проведуть чоловік з дружиною разом.

Дерев'яне весілля
П'ятиріччя подружжя. Дерево символізує міцність сімейних відносин, це вже не ситець, не папір і навіть не шкіра. Цього дня гості приносять подружжю дерев'яний посуд, ложки, скриньки, дрібні предмети меблів. Чоловік сам повинен зробити який-небудь дерев'яний виріб для дому, щоб довести, що він не розучився працювати руками. А дружина, у свою чергу, покриє цей виріб лаком на доказ своєї жіночої поступливості.

Чавунне весілля
6 років шлюбу. Чергова криза в подружніх відносинах. Чавун, незважаючи на свою зовнішню міцність і вагу, дуже крихкий метал, який може тріснути від будь-якого удару. Відносини молодих, незважаючи на чималий термін, необхідно підтримувати як і вогонь сімейного вогнища. Гості можуть подарувати чавунні горщики, сковороди, а жінка обов'язково повинна спекти в чавунної посуді якусь сімейну фірмову страву, щоб довести свою спроможність як господині дому.

Цинкове весілля
6,5 років після одруження. Ці роковини нагадують, що і на шлюб, як і на оцинкований посуд, треба з часом наводити глянець. Кризи вже позаду, тому основним завданням родини стає облаштування будинку. Гості дарують молодим набори посуду, каструль, які-небудь корисні кухонні набори.

Мідне весілля
7 років після початку спільного життя. Перша благородна і впевнена річниця. І хоч мідь і не настільки міцний метал, але все-таки благородний. Подружжя обмінюється мідними кільцями або монетами - символом дзвінкого щастя, родичі та друзі дарують мідний посуд та прикраси. Подаровані кільця носяться подружжям протягом усього ювілейного року.

Бляшане весілля
8 років спільного життя. Міцність сім'ї підвищується з роками, тому символом стає жесть - міцна, але гнучка структура. На цю річницю прийнято дарувати: вироби з жерсті, такі як підноси, листи, форми для випічки, а також кухонне начиння, побутові електроприлади. Все це додає поваги до господині дому.

Фаянсове весілля
9 років шлюбу. Ніхто вже не сперечається про міцність сім'ї. Вона міцна як ніколи. Тому на річницю даруються фаянсові чашки, які приваблюють своєю красою. Крім того, ці чашки - символ згуртованої і дружної сім'ї (можна подарувати сервізи), яка наповнює свою сімейну чашу достатком. Кращий подарунок подружжю у цей день - фаянсовий посуд, вироби з кришталю.

Рожеве або Олов'яне весілля
Десятиріччя спільного життя. Цього дня чоловік дарує дружині букет, який нагадує їй її весільний букет. Крім того, обов'язкові подарунки з яскраво-червоних троянд, які говорять про любов, яка вже пройшла випробування за десять років сімейного життя і яка не боїться ні шипів, ані життєвих перешкод. Крім цього, в цей день прийнято дарувати сувеніри та вироби з олова, які стануть у пригоді подружжю на дачі.

Сталеве весілля
11 років спільного життя. Відлік нового десятиріччя сімейного життя показує, що відносини гартувалися, ставали міцнішими і міцнішими. Прийнято дарувати сувеніри із сталі, а так само різний електроінструмент.

Нікелеве весілля
12,5 подружжя. У чомусь ця річниця нагадує цинкову весілля, і сенс святкування - в оновленні подружніх відносин в нагадуванні того, що необхідно підтримувати блиск сімейних відносин. Святкується вузьким родинним колом. В якості подарунків можна підносити ювелірні вироби.

Кружевне весілля або конвалієве весілля
13 років спільного життя. Життя йде своєю чергою і плете свої мережива. У цей день подружжю дарують мереживні серветки, скатертини, ажурні вироби, зв'язані з тонкої вовни. У цей ювілей можете подарувати один одному конвалії, такі світлі і ніжні, як ваша любов.

Агатове весілля
14 років шлюбу. З кожним роком відносини набувають нових барв, сімейне вогнище набуває все нових і нових фарб, як сам камінь агат, відомий своїми різноманітними формами. Подружжю прийнято дарувати вироби з агата або слонової кістки.

Скляне або Кришталеве весілля
15 років спільного життя. Ці роковини - уособлення чистоти і ясності сімейних відносин, безхмарного щастя двох люблячих людей, яке настільки крихке, що може розбитися у будь-який момент. Це скоріше ювілей віри в себе і в сім'ю. У цей день підносять скляний або кришталевий посуд.

Бірюзове весілля
18 років, прожиті в шлюбі. Яскравість бірюзи символізує закінчення усіх складних і кризових ситуацій, що мучили сім'ю на другому десятку її існування. У ці роковини дарують прикраси з бірюзи.

Порцелянове весілля
20 років шлюбу. У новий сімейний ювілей святковий стіл сервірується новим фарфоровим посудом, який показує збільшений (у порівнянні з фаянсовим весіллям) достаток сім'ї .. Дарують цього дня також фарфор.

Срібне весілля
25-річний ювілей. Чверть століття прожите разом - це вже немало! Срібло як благородний метал є символом прекрасного і міцного сімейного союзу. Срібне весілля прийнято відзначати разом з усіма родичами і друзями. Подружжя обмінюється сріблення колечками і згодом носять їх разом з обручками протягом усього ювілейного року. Гості ж несуть у дар срібний посуд і столові прибори.

Перлове весілля
Тридцятиріччя подружжя. Перли є символом бездоганних сімейних відносин, оскільки перли ніколи не тьмяніють. А 30 років як 30 перлин, нанизані на нитку часу. Цього дня чоловік підносить дружині намисто з перлів. Цей подарунок - свого роду нагадування про ті сльози, що були пролиті дружиною під час сімейних негараздів, чоловік ніби перепрошує за свої невдалі слова і вчинки.

Бурштинове весілля
34 роки. Бурштин - магічний камінь, він повинен пролежати декілька сторіч, щоб стати таким, яким він є. Так і сім'я до цього ювілею стає зразком. Практично ідеальною. Подарунками до ювілею можуть стати прикраси з бурштину.

Полотняне весілля або Льняне весілля або Коралове весілля
35 років спільного життя. Символом цієї річниці є полотняна скатертина, втілюючи собою світ, благополуччя і домашній затишок. Ці роковини - прославлення господині дому, якій вдавалося всі ці роки зберігати тепло домашнього вогнища. У подарунок підносять полотняні скатертини, серветки, покривала, рушник і простирадла. А також, оскільки річниця має й іншу назву, дарують вироби з коралів.

Алюмінієве весілля
37 з половиною років спільного життя. Ця половинчаста річниця свідчить про міцне подружнє щастя і про те, що така міцна сім'я готова святкувати свята завжди і у великій і дружній компанії. Прийнято дарувати побутові вироби з алюмінію та інших металів, а також сувеніри.

Рубінове весілля
40 років подружнього життя. Рубін - це символ полум'яної любові. Він покликаний нагадати подружжю про ті почуття, що вони відчували, коли вирішили стати однією сім'єю. Крім того, цей ювілей говорить про те, що близькість подружжя стала кровної, оскільки колір рубіна так схожий на кров. У цей день прекрасним подарунком для дружини стане перстень із рубіном від люблячого чоловіка.

Сапфірове весілля
45 років спільного життя. Символом цієї річниці є камінь вірності - сапфір. Вважається, що цей камінь не лише рятує від важких дум, а й освіжає почуття, додає сили для боротьби з негараздами і хворобами. У цей день подружжю дарують ювелірні вироби з сапфіру. Крім цього, цей ювілей відзначається разом з друзями, які були разом з подружжям всі ці роки.

Лавандове весілля
46 років шлюбу. Лаванда - гірське рослина, яка здатна протистояти навіть самим складним природним катаклізмам. Зазвичай дарують букетик лаванди, чий ніжний і сильний запах буде зберігатися дуже-дуже довго.

Кашемірове або Вовняне весілля
47 років спільного життя. Подаруйте подружжю одяг з вовни або кашеміру, затишну, теплу і надійну, як їх любов.

Аметистове весілля
48 років шлюбу. Чоловік дарує дружині прикрасу з аметиста на знак подружньої вірності. Цей камінь символізує чесність і ясність намірів, які за 48 років спільного життя повинні були остаточно визначитися.

Кедрове весілля
49 років спільного життя. Це дерево таке міцне, надійне і тепле, як ваші відносини. Прийнято дарувати віяла з дерева, а так само різні різьблені скриньки.

Золоте весілля
П'ятдесятиліття весілля. Дожити до цього ювілею випадає обраним, а тому ця річниця святкується урочисто й пишно. Запрошують рідних і близьких, обов'язково дітей, онуків, правнуків, друзів і товаришів по службі. Головним подарунком на золоте весілля стають нові обручки замість тих, що були подаровано 50 років тому. Адже золото могло істереться з роками, тому старі кільця передаються як сімейна цінність неодруженим онукам та правнукам. У день 50-річчя весілля можна влаштувати повторний обряд одруження.

Смарагдове весілля
55 років шлюбу. Яскравість почуттів та не втратиться з роками! Яскраво-зелений камінь смарагд має підтвердити те, що подружжя досі відчувають один до одного яскраві емоції. На цю річницю прийнято дарувати дружинам прикраси з смарагдом.

Діамантове або Алмазне весілля
Шістдесятирічний ювілей. Діамант - символ цієї річниці, це самий твердий з дорогоцінних каменів. Він символізує міцність шлюбного союзу. У цей день діти та онуки дарують дружинам прикраси з діамантами.

Залізна весілля
65 років шлюбу. Ця річниця - досить рідкісна подія, яка свідчить про міцність сімейних уз, що за такий час стали твердими, як залізо. Зазвичай у цей день даруються ажурні залізні підставки або сувеніри з заліза.

Кам'яне весілля
67,5 років спільного життя. Камінь живе дуже довго, але і він схильний до руйнування. Але любов, яка прожила стільки років, не зможе зруйнувати ніщо.

Благодатне або Вдячне весілля
70 років шлюбу. У цей день збирається разом вся родина: з дітьми, онуками та правнуками. Озираючись назад, чоловік і жінка розуміють, що така вірна і довга любов послана небом. І це є благодать і справжнє щастя.

Коронне весілля або Друге діамантове весілля
75 років шлюбу. Ці роковини вінчає довголітнє і щасливе життя двох люблячих. Святкується широким колом родичів, дітей і онуків.

Дубове весілля
80 років шлюбу. Ваше сімейне життя так само міцне, як дубові гілки і так само довго живе, як живе дубове дерево. У цей день подружжю дарують дубові чотки.

Червоне весілля
100-річчя Ваших відносин. Звичайно, ця річниця зустрічається нечасто. Вашу сім'ю славлять усім світом! Назва сторічного ювілею не так давно запропонували подружжя-довгожителі Агаєвих з Азербайджану: 126-річний Ніфтулла і його 116-річна дружина Балабеім. Вони прожили разом ціле століття.

Універсальні Привітання з річницею весілля, в яких немає імен, немає згадки про ступінь спорідненості і характер роботи, привітання що підходять для всіх можна подивитися в розділі

 • Привітання з річницею весілля
  Універсальні Привітання з річницею весілля, які підходять всім: чоловікам, жінкам, колегам, начальнику, батькам родичам і близьким.

Для зручності пошуку поздоровлень ми розбили усі Привітання з річницею весілля на категорії, виділивши поздоровлення родичам за ступенем спорідненості, привітання друзям і близьким, вітання колегам, начальнику та інші.

Привітання з річницею весілля родичам

Привітання з річницею весілля близькім

  Інші Привітання з річницею весілля

  Нові Привітання з річницею весілля

  Минуло вже пів-віку з того часу,
  як в вашому житті цвіла весна.
  І стільки прожито і пережито разом,
  і скроні побілила сивина...
  А в двері стукає ласкава осінь -
  багата, щедра, справді золота!
  Як нагорода за любов і мудрість,
  за ваші ,в парі прожиті, літа.
  За те,що зберегли свою родину
  на хвилях часу,в радості й біді,
  за те,що долю порівну ділили
  і стали гідним прикладом в житті.
  Тож будьте нам здорові і щасливі!
  Хай спільний шлях ваш довго ще цвіте.
  Ну а сьогодні ж хай лунає пісня
  про батьківське весілля золоте!

  Добавлено (изменено): 30.08.2010

  Сьогодні Ви в своєму срібнім шлюбі
  Немовби знов єднаєте серця,
  Щоб все життя і радісно, і любо
  Пройти пліч-о-пліч в парі до кінця.
  Хай благодатним буде Ваш вік,
  Впродовж золотих і діамантових літ.

  Добавлено (изменено): 30.08.2010

  У Ваше ситцеве весілля
  Прийміть бажання ці від нас:
  Нехай сьогодні, завтра, завжди
  Не покидає щастя Вас.
  Візьміть за руки, обніміться
  І разом йдіть у дальшу путь
  І хай на спільній цій дорозі
  Кохання квіти лиш цвітуть.

  Добавлено (изменено): 29.08.2010

  Сьогодні усі Вас спішать привітати,
  Бо ви дочекались знаменної дати -
  Святкуєте радісно срібне весілля
  І нам влаштували гостинне застілля.

  І прагнемо нині у день цей чудовий
  Вас разом із іншими теж поздоровить;
  І щирі вітання на честь цього свята
  Ми від душі Вам шлемо, “молодята”!

  І тішимось справді ми тим, наші любі,
  Що Ваші серця поєднались у шлюбі,
  Бо в злагоді Ви прожили чверть століття,
  Себе залишивши в народжених дітях.

  І нині удвох на своїм ювілеї
  Ви квітнете пишно, немов дві лілеї.
  Вам зичимо й далі в добрі проживати
  І внуків від своїх дітей дочекатись.

  Хай Бог Вам сотворить свою щедру ласку,
  Життя Ваше спільне оберне на казку.
  І вірим, що в чарах любовного зілля
  Діждетеся ще золотого весілля!

  Добавлено (изменено): 29.08.2010

  Загрузка...
   
  Загрузка...
  При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости