Додати в обране

Привітання на весілля в прозі

Загрузка...
- 1 -

Дорогі молодята! Шановні гості і вся родино! Я дуже щаслива, що дочекалася, цього дня цієї години. Щоб свого сина благословити, відправити до шлюбу і рушничок на щастя і долю йому постелити. Та найперше, я хочу подякувати Богу за його щиру ласку і допомогу що змогла я як птаха ранена з чужини, з далекого краю, до вас прелитіти щоб з вами цю радість весільну щастя розділити!

Тож любі мої діти, дорогі молодята я хочу з цим радісним днем вас привітати! Усе що найкраще в житті побажати! Щоб ви ніколи несумували, радість і смуток на 2 розділяли! Хату вашу звеселяли діти, а життеву дорогу встеляли квіти. Щоб небуло між вами ніколи розлуки, і на старість дочекалися внуків! Хай настрій ваш буде завжди чудовий, а життя ваше в парі буде кольорове! Горе і смуток хай вас обминає, хай Матінка Божа під покровом своїм вас тримає!

Гірко!!!!!!

А тепер шановні гості дорога родино я від щирого серця хочу вас благодарити що ви прийшли на весілля непогордили! І своєю присутністю радість весільного щастя з нами разом розділили! Ами як будем ся мати то будем і вам віддавати!!

Гірко!!!!!!!!!!!!

- 2 -

Таємниця щастя - це увага один до одного. Щастя життя складається з окремих хвилин, із маленьких швидко забуваються задоволень від поцілунку, посмішки, доброго погляду, серцевого компліменту і незліченних маленьких, але добрих думок і щирих почуттів. Любові теж потрібен її щоденний хліб.

Я бажаю молодим пам'ятати про це і тоді вони будуть щасливі. І хліб любові завжди буде на їх подружньому столі.

- 3 -

Дорогі наречений і наречена! Від щирого серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, в день вашого одруження, вам подарувати частинку себе Сонце, і ця частка сімейне вогнище. Сонце - джерело життя на землі, родинне вогнище - джерело життя сім'ї. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя. Який би холодний вітер дув ні, полум'я вогнища має горіти, даючи світло і тепло вашій сім'ї.

Я піднімаю свій келих за невгасимого світло і тепло вашого вогнища!

- 4 -

Дорогі наречена та наречений!

У цей святковий та радісний для Вас день хочеться побажати Вам побільше всього найкращого, а ще розповісти таку історію:

Жив один мудрець, який знав про все, що відбувається в цьому світі (наприклад, скільки води у морі, скільки пташок в небі тощо). І от одне молоде подружжя вирішило перевірити цього мудреця, довести йому що він далеко не все знає. Для цього вони піймали метелика і вирішили положити його між долонь та запитати в мудреця - що в нас в руках? Він звичайно відповість, що метелик. Тоді спитаємо в нього - а живий чи мертвий? Якщо він скаже - живий, ми стиснемо долоні і метелик загине, а якщо відповість що метелик мертвий - ми його випустимо.

Прийшли вони до мудреця і запитують - що в нас в руках? Мудрець відповідає - метелик. А живий чи мертвий? Мудрець каже - все в ваших руках!

Бажаємо й Вам молодята, щоб Ваше кохання, благополуччя та сімейний затишок завжди були саме в Ваших руках. Кохайте один одного та будьте щасливі!

- 5 -

Дорогі гості! Сьогодні між сім'ями нареченого і нареченої утворилася нова родинний зв'язок. Розділене горе - половина горя, розділена радість - подвоєна радість. Будь-яка негаразди відчувається менше, якщо вона падає не на одного, а на багатьох, а радість стає більше. Побажаємо довгих щасливих років новому спорідненому союзу! Гірко!

- 6 -

Бажаю Bам перш за все розуміння, вірності, впевненості, ну і звичайно, незгасаючого кохання! Будьте завжди такими гарними та щасливими як і у день весілля!

- 7 -

Чи є в світі година щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця, щоб усе життя битися поруч; коли дві пісні зливаються в єдину - пісню Великого Кохання. Тож хай веде вас, молодята, щаслива доля спільною дорогою життя, встеленою калиновим цвітом любові і подружньої вірності. Хай зійде на вас благодать Господня щирим батьківським благословенням, осяє своєю святістю, аби жили ви в радості і щасті, злагоді і достатку, в пошані від людей і в правді перед Богом. Нехай завжди звучить у ваших серцях мелодія весільної пісні і сонцем сяють веселкові кольори рушничка спільної долі.

- 8 -

Любі молодята! Сьогодні, створюючи нову родину, ви по-справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні ви здолаєте усі життєві негаразди. Бажаю вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох "Я" народилось одне значно більше "Ми"!

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости