Додати в обране

Новорічні тости, тости на новий рік / привітання і тости

- 1 -

Свято Нового року - апофеоз контрастів: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома виблискують вогні, весело, тепло, ошатна ялинка, святковий стіл ...
Нехай і в новому році, як би не вирували навколо вітри і негаразди, а в будинку і на душі буде світло та затишно.

Хай виконаються в новому році всі наші бажання! Піднімемо за це келихи

- 2 -

Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам'ятаю, - не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є!

За те, щоб ми теж були такими!

- 3 -

Життя має межі, воно коротке, а мрії безмежні. Сам ти йдеш по дорозі, а мрія вже вдома. Сам ти йдеш до коханої, а мрія вже у неї в обіймах. Сам ти живеш в цю годину, а мрія відлітає на багато років вперед. Вона летить далі тієї межі, де в темряві обривається життя. Вона летить у віки.

Так вип'ємо ж за те, щоб у новому році збулися всі наші мрії!

- 4 -

Життя схожа на новорічну гірлянду - варто перегоріти одній лампочці, як всі інші гаснуть. Якщо вже щось одне в людини не заладилося - все з рук валиться. Так давайте вип'ємо за те, щоб гірлянда яскравих подій в нашому житті переливалася всіма кольорами і ніколи не перегорає!

За те, щоб не перегоріти і в наступному році!

- 5 -

Одного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав:
-Хто там?
І кажуть йому мандрівники: - Ми Здоров'я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати.
- Шкода, але у нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити.
Запитав у сім'ї господар: - Кого впустити?

Хвора мати запропонувала впустити - Здоров'я, дружина - Любов, а господар наполягав на Багатстві. Поки вони сперечалися, мандрівники пішли.

Так вип'ємо ж за те, щоб у Новому Році в нашому домі завжди було місце для Здоров'я, Любові та Багатства!

- 6 -

Жила на світі людина. Був у неї будинок і була робота. Була в нього дружина і були діти. Все в нього було, але йому цього було мало.

Пішов він тоді до мудрецю за порадою: - Мудра людина, допоможи мені! Усе в мене є, але хочеться чого-небудь ще. - Піди тоді в дрімучий ліс, - порадив мудрець, - знайди там найвищу ялина. Під нею закопаний скринька. Відкрий його і знайдеш те, що шукаєш ...

Вирушив людина в дрімучий ліс. Знайшов там найвищу ялина. Перекопав під нею все навколо, але скринька знайшов! Дістав його з краю ... І тут ця гігантська ялина звалилася на нього, придавила до землі, а одна гілка - встромила прямо в дупу!

Так вип'ємо ж за те, щоб у Новому році ми не шукали пригод на свою дупу!

- 7 -

Дорогі друзі! У народі кажуть: "Краща пісня, яка ще не проспівана, найкраще місто, яке ще не побудоване, кращий рік, який ще не прожитий."

Так нехай же новий рік принесе нам 365 сонячних днів, велика кількість добрих зустрічей і усмішок. Нехай збудуться ваші мрії та плани! З Новим Роком! З новим щастям!

- 8 -

Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі й непотрібні, обридлі за рік речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай так добрий, що мені хотілося б запропонувати вам всім викинути з пам'яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість, невірність, невдячність.

Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам'яті залишилися тільки теплі та приємні спогади про старий рік. Запам'ятаємо його таким, і тоді наступив новий рік буде не гірше минулого!

 
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости