Додати в обране

Тости до дня народження / привітання і тости

- 1 -

Всі ви знаєте легенду про Ікара. Давним-давно жив на світі Ікар. І мріяв він злетіти як птах. Зробив Ікар собі крила з пір'я і відірвався від грішної землі. Вирішив він піднятися вище дерев - і піднявся. Захотів влетіти вище гір - і злетів. Тоді захотів Ікар злетіти вище Сонця, піднявся високо-високо майже до самого Сонця, але розтанув віск, яким були скріплені пір'я, Ікар впав на землю і розбився. Я хочу побажати нашому імениннику, щоб: збувалося все, про що він мріє, щоб йому коритися будь-які висоти і щоб як високо він не піднімався, ніколи не падав би на землю!

- 2 -

Жили-були багач і бідняк. Біднякові втрачати було не чого і він веселився, гуляв, шашлик їв, горілку пиячив - загалом відривався. А багатій - не їв, не спав, не відпочивав, а все сидів і трясся над своїм золотом. І ось одного разу набридло багачу таке становище. "Що це таке", - подумав він, - "Я багатий, у мене багато грошей, і я не можу нормально жити". І тоді вирішив він віддати все своє золото бідняку. І ось, з тих пір, багач став жити і радіти, а бідняк змінився. Тепер він перестав їсти, пити, відпочивати - став трястися над своїм золотом.

Так вип'ємо ж за те, щоб ні гроші, ні слава, ні любов не завадили залишитися тобі щасливим і веселою людиною.

- 3 -

Колись бог виділив людині для життя 25 років, а коні, собаці, мавпи і всім іншим тваринам по п'ятдесят років. Образився чоловік, але так вирішив бог ...

Вирушив людина до тварин з тим, щоб вони подарували частину свого життя йому. Ось так і вийшло, що 25 років людина живе як людина, наступні 25 років оре як кінь, потім живе як собака, ну а наступні двадцять п'ять. років над ним сміються як над мавпою.

Так вип'ємо ж за те, щоб ____ прожив як мінімум ще сто років як людина! З днем народження тебе, дорогий!

- 4 -

Піднімаю келих за мого друга, винуватця сьогоднішнього торжества, N. Хочу дати йому кілька корисних порад, висловлених середньовічним китайським філософом Хун Цзичена:
- Не давай обіцянок зопалу.
- Не сердься в хмелю.
- Не лад плани в радісному збудженні.
- Не думай про майбутні справах втомленим.

За тебе, дорогий друже!

 
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости