Додати в обране
Загрузка...

Тости за батьків / привітання і тости

- 1 -

В одного торговця був син, і дав йому торговець якось монету: "Копі, синку, гроші". Син викинув монету у воду. Батько йому нічого не сказав. Син же продовжував жити в будинку батька і нічого не робити. Покликав тоді батько сина і сказав: "Іди, сину, і сам зароби собі на життя".

Пішов син і найнявся на роботу. З ранку до ночі він місив голими ногами глину і заробив гроші. Приніс він гроші додому і подає батькові. Батько йому каже: "Піди й кинь їх у воду". Син опустив голову і зрозумів, як він був несправедливий до доброти батька.

Так вип'ємо ж не за ремінь і різки, а за мудрість наших батьків і дідів!

- 2 -

Закохався юнак у дівчину іншої національності. Вирішив одружитися на ній. Дівчина сказала: "Я піду за тебе заміж, але спершу зроби для мене сто справ". Hачал хлопець виконувати її примхи.

Спочатку вона змусила його залізти на скелю без єдиного виступу. Потім зістрибнути з тієї скелі. Юнак стрибнув і зламав ногу. Тоді вона звеліла йому ходити і не кульгати. І інші були завдання: перепливти річку і не замочити рук; зупинити розлюченого коня і поставити його на коліна; розрубати яблуко, яке дівчина поклала собі на груди. Виконав хлопець 99 справ. Залишилось одне. Тоді дівчина сказала: "А тепер забудь своїх матір і батька, і свою мову". Hедолго думаючи, хлопець скочив на коня, махнув батогом і поскакав назавжди.

Цей тост за те, щоб ніколи не забували тих, хто дав нам життя, і за нашу рідну мову.

- 3 -

В одному місті проходив бій биків. Два бика приготувалися до смертельної битві, але було помітно, що сили у них не рівні. Один був дуже великим, про іншу - дуже дрібним і крихким. Всі зрозуміли, що здоровий переможе. Але от коли вони з розгону наблизилися, здоровий став на коліна перед крихким.
Чому? Він впізнав у ньому свого батька.

Так вип'ємо ж за те, щоб навіть будучи дорослими, ми не соромились стати на коліна перед батьками.

- 4 -

Одного мудрої людини запитали:
- Що б ти сказав, якби зустрів розумну, добру й уважну жінку? Мудрець відповів:
- Я б сказав, здрастуй ... мама!
Пропоную випити за розумних, добрих і уважних жінок, за наших мам!

- 5 -

Як-то підходить син до батька і запитує:
- Тато, а хто такий президент?
- Президент - це людина, яка керує всіма. Ось я, можна сказати, президент сім'ї.
- А мама?
- Мати - міністр фінансів.
- А баба?
- Баба стежить за всіма - значить СБУ!
- А я?
- А ти - народ.
На наступний день переляканий син телефонує батькові:
- Тато, тато, тобто президент! До нашому міністрові фінансів прийшов інший президент ... Вони закрилися в спальні! СБУ - спить, а народ - хвилюється! ..
Щоб народ не хвилювався, СБУ не повинен спати! Він повинен бути завжди напоготові! Пропоную випити за СБУ, тобто за бабусь і дідусів!

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости