Додати в обране

Весільні тости, тости на весілля / привітання і тости

- 1 -

Одного разу ввечері по набережній йшли хлопець і дівчина. Раптом дівчина спіткнулася, а хлопець легенько притримав її за руку і ніжно сказав: - "Обережно, мила, камінці".

Через п'ять років по цій же набережній знову йдуть ті ж хлопець і дівчина. Дівчина спотикнулась знову, а хлопець підхопив її за руку і сказав: - "Обережніше, тут камені!".

Через десять років знову тут же йдуть ті ж тепер вже чоловік і жінка. Раптом жінка спотикається, а чоловік хапає її за руку і кричить: - "Ти що, не бачиш .. Тут же камені!".

Так давайте вип'ємо за те, щоб у наших молодят на їх спільній життєвому шляху зустрічалися тільки камінці.

- 2 -

Як-то я гуляв на весіллі у мого брата: так от - молоді в першу шлюбну ніч прочитали казку "Іван - царський син" і через потрібний час у них народилося прекрасне малюк! А ще я гуляв на весіллі у моєї сестри: там молоді в першу шлюбну ніч прочитали казку "Мар'я - майстриня" і незабаром у неї народилася дочка красуня! Був випадок: гуляв я на весіллі в одного знайомого: так там молоді читали на ніч "Білосніжка і 7 гномів". І що ви думаєте? Зараз у них вже 7 синів і лапочка дочка!

Так вип'ємо ж за те, щоб наші молодята прочитали сьогодні казку "Алі-Баба і сорок розбійників"!

- 3 -

Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам'ятали слова французького письменника Жана Ростана: "Хороша сім'я - та, в якій чоловік і дружина вдень забувають про те, що вони коханці, а вночі - про те, що вони подружжя" . Вип'ємо за те, щоб у вашій сім'ї було так!

- 4 -

Дорогі молодята! Дорогі гості!

Отримавши право голосу, я скористаюся ним, щоб нагадати всім присутнім про те, що розповідає нам Біблія. У священній книзі ми читаємо про те, як Господь Бог влаштував у Едемі сад і надав його в розпорядження перших людей - Адама і Єви, - доручивши їм дбати, доглядати за ним. Це означає, що перші на світі молодята були садівниками. Рай був їх садом, і догляд за ним був їхнім обов'язком.

Сьогоднішні наші молодята, мов той Адам і Єві, оселилися у своєму власному, давно бажаному Раю - Раю їх подружнього життя. Свій сад ви повинні пестити і плекати, очищати від усіляких бур'янистих трав, тоді він стане весело зеленіють і цвісти. Нехай жодна зла сила не зможе виселити вас з вашого Раю.

Ті самі слова я адресую до їхнього внутрішнього Раю, сердешному Едему. Нехай і звідти їх не зможе виселити зла сила. Нехай ніколи не перетвориться цей Рай у безплідну пустелю байдужості і неприязні.

Будьте пильними, молоді, стежте, щоб ніякий змій-спокусник не вніс наклеп і непорозуміння в повний любові рай вашого серця.

Побажаємо ж молодятам, щоб наша наречена подружжя росла і цвіла запашними садом!

- 5 -

У медичному інституті професор запитує студента:
- Які види пологів ви знаєте?
- Пологи бувають передчасні й запізнілі, правильні і неправильні, - відповідає студент.
- Будь ласка, детальніше, - просить викладач.
І студент уточнює:
- Передчасні пологи - за рік до весілля, запізнілі - через три роки після розлучення, а неправильні - коли замість дружини народжує сусідка.
Так побажаємо ж молодим мати багато дітей! І щоб всі роди були своєчасними та правильними.
За молодих.

- 6 -

Південний вітер несе з собою тепло, м'якість, заспокоєння. Північний вітер несе мужність, цілеспрямованість. Західний вітер несе працьовитість, діловитість. Східний вітер несе мудрість.
І ось одного разу в місці, де народилося чарівне дитя, вітри зійшлися і подарували йому всі свої прекрасні якості. З часом дитина виросла і перетворився в прекрасну дівчину, яка сьогодні виходить заміж.

Так вип'ємо, друзі, за наречену!

- 7 -

Юрій Нікулін розповідав:
- Коли мене призначили тимчасовим директором цирку, друзі дивувалися: як я буду директорував, оскільки у мене в той час не було навіть вищої освіти ... А я їм наводив приклад Охлопкова. Був собі керівник Театру Маяковського артист Охлопков - такий богатир, у фільмах знімався. І раптом його призначили заступником міністра культури по театрах. Оточуючі в жаху:
- Коля, як же ти в міністерстві жити будеш? А він у відповідь:
- Господи! Та я царів грав на сцені. Царів! .. Вже це ... як-небудь зіграю!
Дана історія згадалася тому, що наш наречений теж артист. Йому доводилося грати різні ролі. І з роллю зразкового чоловіка він, безперечно, впорається!

За нареченого!

 
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости