Додати в обране
Загрузка...

Тости та привітання: весільні тости, прикольні тости на день народження

тости та привітання

Будь-яке застілля, будь то весілля, ювілей, день народження, новорічна вечірка або просто зустріч старих друзів, не обходиться без тостів. Тости, свого роду прикраса застілля, адже саме поздоровлення і тости перетворюють застілля в святковий захід.

Тости бувають різні у віршах і прозі, прикольні тости і мудрі східні тости, тости-анекдоти і тости-легенди. Тост може бути коротким або містити цілу життєву історію, він може бути присвячений жінкам або чоловіку, батькам, колегам, солдатам або Батьківщині. Але є одне спільне якість у всіх добрих тостів - тост треба правильно подати, сказати не як відбування обов'язкової програми, а зробити це щиро і від душі.

Як правильно сказати тост

Пропонуємо Вам декілька порад як успішно виступити з тостом або поздоровленням.

  • Почитайте тости на сайті, подивіться, як вони складені і постарайтеся придумати свій тост, що ідеально підходить майбутнього торжества. Якщо не вийде, то не біда просто виберіть цікавий і підходящий з нагоди тост.
  • Розбавте тост жартами або короткими смішними історіями, це зробить Ваш тост цікавим для гостей. У такому випадки навіть якщо тост буде відомий, він все одно буде унікальний і неповторний.
  • Якщо у Вас недостатньо ораторських здібностей, ви не звикли виступати перед гостями, перший раз на весіллі, ювілеї чи просто у великій компанії, то обов'язково потренуйтеся сказати ваш «найкращий тост» вдома перед дзеркалом.
  • Текст повинен звучати природно і невимушено, а не як зазубрені вірш.
  • Коли будете говорити тост, встановіть зоровий контакт з винуватцем торжества (наречений з нареченою, бос, колега, батьки). У цьому випадку, Ваша мова справить більше враження.

Популярні тости

До всіма улюбленого свята зміни року пропонуємо новорічні тости! Ніяка весілля не обходиться без тостів - весільні тости за молодят допоможуть бути оригінальним на весіллі.

Прикольні тости на будь-які свята, тости на день народження і тости до ювілею. Також дуже популярні тости для друзів, що допоможуть у скрутну хвилину, мудрі застольні тости і короткі тости.

На корпоративних святах не обійтися без тостів начальнику і колегам.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости