Додати в обране

Загрузка...

Привітання Аркадію, вірши з ім'ям Аркадій

Значення та тлумачення імені Аркадій: житель Аркадії, центральній області Стародавньої Греції (грец.). (Слово "Аркас" того самого кореня, що і "Арктика" - країна ведмедів, тобто Аркадій або пастух, тому що Аркадія - це ідилічна країна пастухів і пастушок, або - повна протилежність! - Ведмідь.)

Характеристика імені Аркадій: Його люблять з дитинства. І дорослий Аркадій через усе життя проносить цей заряд любові і добра. Як правило, Аркадію буває мало одного освіти, і він постарається отримати ще один диплом. Одружуються носії цього імені рано, зазвичай на однокласниця, і швидко підпадають під черевик дружини. Часом схильні до скороминущим любовні інтрижки на стороні, але швидко їх припиняють. З віком можуть призвичаїтися до спиртного. Аркадій дуже любить дітей, ставиться до них надзвичайно серйозно і розуміє їх як ніхто інший. Діти платять йому взаємністю - і пам'ять про дружбу з ним зберігають на все життя!

Таємниця імені Аркадій: Якщо на угодника Аркадія копита у коней потіють, чекай відлиги. Якщо кішка в цей день встає на задні лапи і починає шкребти кігтями стіни, то буде хуртовина.

Зодіак імені - Водолій. Планета - Сатурн. Колір імені - червоний. Сприятливе дерево - евкаліпт.

Завітне рослина - горох.

Покровитель імені - чапля. Камінь-талісман - турмалін.

Зменшувальні форми: Аркаша, Кадя, Адя.

По батькові: Аркадійович, Аркадіївна; разг. Аркадьіч.

Іменини (день ангела): 8 лютого, 23 лютого, 19 березня, 29 травня, 24 липня, 27 серпня, 1 жовтня, 26 грудня

привітання з іменинами Аркадію, вірші з ім'ям Аркадій

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости