Додати в обране

Загрузка...

Привітання Діні, вірши з ім'ям Діна

Значення імені Діна: З грецької «дінаміс» - «сила», або арабського «дін» - «віра».

Походження: Ім'я має кілька версій походження. Має толі грецькі, чи арабські, чи єврейське коріння.

Характер: Діна - різка й запальна через дрібниці дівчинка. У неї дуже мінливий характер, вона може безтурботно веселитися й раптом несподівано замкнутися в собі, стати похмурою. Любить піклуватися про який-небудь беззахисному, слабкому живу істоту, і добре було б придбати для неї маленьку кошлату собачку. Готова надати допомогу кожному, хто її потребує. Здатна й за себе постояти, та так, що кривдникові більше ніколи не захочеться мати з нею справу.

Дорослішаючи, Діна стає більш категоричною у висловлюваннях і різкою у вчинках. Для неї не існує авторитетів. Ненароком може завдати образу підвернулася під гарячу руку людині. Має гарну пам'ять і швидку реакцію. Легко засвоює навики водіння автомобіля.

Діна рано закохується, сильно переживає першу любов, її бойовий характер часто відлякує чоловіків, які сподіваються на мирний шлюб у суспільстві тихою і спокійною дружини. Але сміливо і відважно людині, що вирішив пов'язати своє життя з Діною, дуже пощастить. Вона добре і винахідливо готує. Самовіддано в турботах про дітей і чоловіка, вірна в шлюбі, чудовий співрозмовник.

Діна схильна інфекційних захворювань. Березнева часто хворіє на ангіну, але переносить її без ускладнень. Чи не помисливість, реально дивиться на життя, справляється з будь-яким недугою. Ніколи не сумує і одужує набагато швидше, без ускладнень.

Фоносемантика: Слово Діна справляє враження чогось доброго, світлого, маленького, веселого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Дзвоник

Колір: Сизо-зелений

Камінь: Гарнет

Знак зодіаку: Ім'я підходить Раку, Діві, Козерогові

Іменини (день ангела): 30 червня

привітання з іменинами Діні, вірші з ім'ям Діна

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости