Додати в обране

Загрузка...

Привітання Алісі, вірши з ім'ям Аліса

Походження імені Аліса: Ім'я досить гостре, не дарма в казках з'явився образ хитрої лисиці Аліси. Має давньогерманської коріння - малятко (ін герм.)

Зодіак імені - Козеріг. Планета - Сатурн. Колір імені - темно-коричневий. Сприятливе дерево - в'яз. Завітне рослина - крокус. Покровитель імені - кішка. Камінь-талісман - лазурит.

Зменшувальні форми: Аліска, Аля, Лиска.

Характеристика імені Аліса: Аліса наполеглива до впертості, принципова, справедлива. Вона дуже рішуча і ніколи не шкодує про зроблене: йде по життю без оглядки. При цьому вона дуже романтична, любить уявляти собі якусь іншу, більш ефектну життя ... але все-таки вміє упокорюватися з реальністю.

Ім'я Аліса в історії: Аліса - так звали другу дочку англійської королеви Вікторії і принца Альберта. У 1862 р. вона вийшла заміж за принца Людвіга Гессенського, з 1877 р. - великого герцога Гессенського. Герцогиня Аліса цілком присвятила себе справам про доброчинність. З її ініціативи засновано було відділення Червоного Хреста під назвою "Alice-Verein", "Союз Аліси". Це суспільство розвинуло бурхливу діяльність по влаштуванню лікарень, навчання сестер милосердя, заохочення жіночої освіти тощо Велика герцогиня Аліса - мати Аліси Гессенської, в православному хрещенні Олександри Федорівни, російської імператриці, дружини царя Миколи П, розділила всі радощі і тяготи його правління-і його мученицьку кончину.

Аліса Фрейндліх - народна артистка СРСР, акторка театру і кіно, відома за фільмами "Службовий роман", "Сталкер", "Жорстокий романс" і ін. Удостоєна Державної премії Російської федерації.

Іменини (день ангела):

привітання з іменинами Алісі, вірші з ім'ям Аліса

- 1 -

Аліса - ім'я нині дуже модне.
У Алісі - шарм і жіночність природні.
Аліса - обожнює модно одягатися.
Хоч нелегко за модою стало гнатися.

Благополуччя тобі зичимо й удачі,
Здорова будь й красива мов весна,
І щоб в любові не пізнать нестачі,
Бо Богом раз дарується вона!

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости