Додати в обране

Загрузка...

Привітання Ангеліні, вірши з ім'ям Ангеліна

Значення імені Ангеліна: Означає «янгольська», «вісниця», «ангел».

Походження: Це ім'я давньогрецького походження. У Франції розповсюджено як Анжеліка.

Характер: Буквальне значення імені не відображає суті характеру його господині.

Часто народжується у сім'ї, де батьки не ладнають один з одним і нерідко розходяться. У якійсь мірі це накладає відбиток на характер дівчинки, більше схожий на характер матері. Вона дратівлива, уперта, любить командувати іншими дітьми, ні в чому не поступиться матері. У школі займається неважливо, ходить туди неохоче. Можна сказати, ці дівчата з тих, про які говорять, що вони самі себе виховали. Ангеліни не розраховують ні на чию допомогу, в усьому покладаючись тільки на себе.

Ангеліни, народжені взимку, мають у характері грубуваті риси. Вперті, їх важко переконати. «Літні» Ангеліни довірливі. Рано виходять заміж, але не завжди вдало. Таким же невдалим буває шлюб і в «осінніх» Ангеліна.

Ангеліни хороші господині. Люблять приймати гостей, самі в гості ходять рідко, так як затяжкі на підйом. Їм здається, що вони мають «кінським» здоров'ям, не щадять себе в роботі, мало сплять, нераціонально харчуються. Дрібні нездужання можуть ускладнити життя.

Нерідко розвивається сколіоз, і потрібно вчасно звернути на це увагу, інакше після 40 років з'являться сильні болі в спині. Бажані заняття плаванням - це добре допомагає при сколіозі. Слабкі місця - вегетативна нервова система, статеві органи.

Фоносемантика: Слово Ангеліна справляє враження чогось безпечного, яскравого.

Талісман: Латаття

Колір: Світло-зелений

Камінь: Хризоліт

Знак зодіаку: Позитивний вплив ім'я робить на Ваги й Водолія.

Іменини (день ангела): 14 липня, 12 серпня, 23 грудня

привітання з іменинами Ангеліні, вірші з ім'ям Ангеліна

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости