Додати в обране

Загрузка...

Привітання Беллі, вірши з ім'ям Белла

Значення імені Белла: красуня (латинська).

Походження імені Белла: Ім'я латинського походження. Існує форма імені - Белла або Бела, що з'явилася у зв'язку з романом М.Ю. Лермонтова «Герой нашого часу»

Знак зодіаку: Козеріг.
Планета: Венера.
Кольори імені: коричневий, салатовий, білявий. Найбільш сприятливий колір: помаранчевий.
Камінь-талісман: бурштин.

Характеристика імені Белла: Белла зовні схожа на батька, а упертим характером пішла в матір. Вона принципова й розважлива, хоча часто діє імпульсивно. Балакуча і товариська, швидко зав'язує знайомства. Господиня з неї виходить неважлива, вранці вона любить поспати подовше, а обід готувати буде тільки у випадку крайньої необхідності. Вона чутлива і емоційна, чоловіка вибирає довго, але перший шлюб її буває недовговічний. Белла часто бездітна, або у неї народжується тільки один син.

Вона нетерпляча, для неї стояти в черзі - гірше каторги. Це тип ділових жінок, з хорошою практичної кмітливістю. Серед них багато торговельних працівників, педагогів, економістів. Доля таких не балує, але вони не падають духом і справляються з життєвими негараздами. Белла не домагається більших успіхів і задовольняється малим.

Іменини (день ангела):

привітання з іменинами Беллі, вірші з ім'ям Белла

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости