Додати в обране

Загрузка...

Привітання Вероніці, вірши з ім'ям Вероніка

Значення імені Вероніка: Переклад з грецької - «переможна», «несуча перемогу».

Походження: Вероніка - біблійне ім'я, це ім'я жінки з Єрусалиму, яка, згідно з переказами, витерла піт з особи Ісуса, коли він ніс хрест. В Англії розповсюджено як Нікпі, Ронні, Ронко.

Характер: Вероніка в дитинстві - боязка, сором'язлива і нерішуча дівчинка. Володіє слабким здоров'ям і надмірною чутливістю - від вигляду крові може навіть втратити свідомість. З віком у характері Вероніки з'являється дратівливість і впертість. У спілкуванні з навколишніми стає більш розкутою і відчуває себе більш вільно в незнайомій обстановці.

Основні риси характеру запозичає у матері, а зовні вона більше схожа на батька. Віддає перевагу чоловіче суспільство. Вероніка - товариська жінка. Зовні вона приваблива, одягається яскраво і помітно. Серед шанувальників вона стає особливо жвавої, її переповнюють емоції. Вероніка добре танцює, любить співати під гітару.

Надзвичайно влюблива й користується в чоловіків приголомшуючим успіхом. Але почуття її непостійні, і вона без жалю може порвати всі відносини зі своїм коханим. У шлюбі прагне верховодити, і якщо чоловік не може з цим змиритися, то, швидше за все шлюб розпадеться.

Швидше за все, буде ідеальною секретаркою. Вона може стати і гарною журналісткою.

Фоносемантика: Слово Вероніка не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Тигр

Колір: Чорний

Камінь: Онікс

Знак зодіаку: Ім'я підійде Тельцям, Терезам і Близнюкам

Іменини (день ангела): 25 липня, 17 жовтня

привітання з іменинами Вероніці, вірші з ім'ям Вероніка

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости