Додати в обране

Загрузка...

Привітання Василині, вірши з ім'ям Василиса

Значення імені Василиса: «Царствена», «володарка», «дружина царя», «цариця».

Походження: Це ім'я запозичене християнством з Візантії. У минулому було досить поширене. Свята покровителька імені - ігуменя, свята Василина Єгипетська, преподобномучениці. Вона обіхажівала сірих і убогих, несла людям слово Боже.

Характер: Василиса володіє розумом і красою, шляхетністю та вишуканістю. Вона любить допомагати людям, які до неї звертаються, чужі проблеми приймає за свої. Василина дуже чуйна і м'яка людина, однак, її м'якість сполучається з упертістю і цілеспрямованістю.

Особливо конфліктні «зимові» жінки. Вони дуже високої про себе думки і бажають, щоб оточуючі оцінювали їх персону настільки ж високо. Сімейне життя їх складається важко, перший шлюб найчастіше розпадається. Василіси буквально вибухають при одному лише натяк на те, що не завадило б їм бути більш терпимими. Ці жінки люблять ходити в гості - продемонструвати свої наряди, а приймати друзів у себе, щоб показати, наприклад, тільки що куплений сервіз. У глибині душі Василина відчуває свої недоліки, але визнати їх вище її сил.

Дещо відрізняється від інших Василина, народжена у вересні: вона дипломатичніше, м'якше, не уразлива і не буде «лізти на рожен», не погоджуючись у чомусь з чоловіком. Вона теж нелегко сходиться з незнайомими людьми, але глибоко переживає їх відчуження.

Однак не все так погано в цій жінці. Є в ній одне неоціненне якість: щира, безкорислива співчутливо. Зрозуміло, і тут не обходиться без повчань, але якщо вже Василина взялася визволити людину з біди, вона зробить це неодмінно. У цієї жінки якась внутрішня потреба відновлювати справедливість, однак витримати її альтруїстичні спонукання буває іноді нелегко.

Фоносемантика: Слово Василина справляє враження чогось світлого.

Талісман: Ясен

Колір: Синій

Камінь: Аметист

Знак зодіаку: Ім'я справляє позитивний вплив на знаки Овна, Стрільця й Тельця

Іменини (день ангела): 21 січня, 18 лютого, 23 березня, 4 квітня, 28 квітня, 29 квітня, 4 липня, 16 вересня

привітання з іменинами Василині, вірші з ім'ям Василиса

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости