Додати в обране

Загрузка...

Привітання Варварі, вірши з ім'ям Варвара

Значення ім'я Варвара: «дикунка», «Варварка», «чужа».

Походження: Ім'я має давньогрецьке походження. Паралельна західноєвропейська форма - Барбара.

Характер: Дівчинка Варя - це добрий, усміхнений дитина. Найбільше вона схожа на батька й успадковує багато в чому не тільки його зовнішність, але й риси характеру. Вона скромна, трудолюбива.

Прагне завжди і у всьому наводити порядок, треба це чи не треба. Уміє відчувати свої недоліки. Тримається на людях досить врівноважено, проте в глибині її душі вирує цілий пожежа пристрастей. Може відчути переваги скритності.
Якщо вона подолає свою замкнутість, то важко буде відшукати понад душевної людини.

Народжені взимку Варвари часто захоплюються спортом. Розсудливі і замкнені. Почавши яку-небудь справу, неквапливо доводять його до кінця. «Літні» Варвари вміють подати себе у вигідному світлі, одягаються зі смаком. Образливі і вимогливі.

Варвара влюблива, але трохи нерішуча і тому у стосунках із чоловіками проявляє зайву боязкість і нерішучість. Перший шлюб не завжди буває вдалим. Непогана господиня, вміє створити вдома комфортну обстановку. Час любить проводити в сімейному колі і з неохотою бере участь у вечірках з малознайомими людьми.

Сучасній Варі підійде робота з комп'ютером, медицина, педагогіка, торгівля.

Здоров'я залишає бажати кращого. Нездужання на нервовому грунті. Слабкі органи - підшлункова залоза, нирки, кишечник, хребет. Рекомендується побільше бувати на свіжому повітрі.

Фоносемантика: Слово Варвара справляє враження чогось страшного, простого, величного, грубого, мужнього, сильного, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Дерево

Колір: Буро-зелений

Камінь: Рубін

Знак зодіаку: Ім'я підходить Овнам, Рибам і Козерогам

Іменини (день ангела): 17 грудня

привітання з іменинами Варварі, вірші з ім'ям Варвара

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости