Додати в обране

Загрузка...

Привітання Валерії, вірши з ім'ям Валерія

Значення імені Валерія: Переклад з латинської - «сильна»

Походження: Це жіноча форма імені Валерій. Римське родове ім'я.

Характер: Маленька Валерія має непередбачуваним характером. Поведінка її залежить від того, з якої ноги вона встала. Без видимої причини може образитися на щось і довго бути не в дусі. Через якийсь час вона стане веселою і безтурботним, і важко зрозуміти, чому сталася така зміна.

Дорослішаючи, Валерія залишається все такою ж складною і непередбачуваною. Постійно змінює свої плани, по-різному оцінює через деякий час одних і тих самих людей, ситуації. До такого характеру важко пристосуватися. В основі такого мінливого поведінки Валерії лежить легка ранимість і підвищена чутливість. Чоловікові Валерії досить швидкоплинно поглянути на що проходить повз жінку, і у Валерії вже може зіпсуватися настрій, вона почне здійснювати малозрозумілі вчинки. З незнайомими людьми тримається насторожено і недовірливо. Але людина, яка буде терпляче завойовувати її розташування або несподівано сподобається їй, стане для неї самим відданим другом, в якому Валерія буде бачити тільки хороше, навіть якщо він цього не заслуговує.

Валерія - гарна господиня, вдома в неї все у повному порядку. Віддає перевагу домашню тиху обстановку, спілкування з рідними і близькими. Не любить ходити в гості й на вечірки. Ревнива, найшкідливіше спілкування чоловіка з іншою жінкою викликає у неї безліч підозр.
Розташована до захворювань алергією, бронхітом. Нестійка нервова система. Слід стежити за станом горла. Часто - тонзиліт. Може розвинутися сколіоз і плоскостопість.
У зрілому віці розташована до жовчнокам'яної хвороби. Травневі розташовані до захворювання гастритом.

Фоносемантика: Слово Валерія справляє враження чогось хорошого, світлого, величного, сильного, гучного, хороброго, могутнього, веселого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Лілія

Колір: Фіолетовий

Камінь: Гранат

Знак зодіаку: Позитивний вплив робить на знаки Овна, Водолія і Близнюків

Іменини (день ангела): 6 травня, 20 червня

привітання з іменинами Валерії, вірші з ім'ям Валерія

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости