Додати в обране

Загрузка...

Привітання Альбіні, вірши з ім'ям Альбіна

Значення імені Альбіна: лат. - "Біла, білява".
Особистість: Співаючі жінки.
Колір: Блакитний.
Основні риси: Воля - сприйнятливість - збудливість - інтуїція.
Тотемна рослина: Черешня.
Тотемна тварина: Цикада.

Тип: Часто інтригують: ніколи не знаєш, вибухнуть вони чи заспівають. З дитинства потрібно тримати їх у руках.
Психіка: Ніколи не можуть всидіти на місці, їм потрібно весь час рухатися, танцювати і співати. Таким жінкам не вистачає врівноваженості й стабільності. Частенько для більшої сміливості демонструють свій гнів, щоб справити враження на оточуючих. Прагнуть до активного громадського життя. Зайве самовпевнені. Воля: Сильна, іноді просто деспотична.

Збудливість: Настільки сильна, що робить їх дратівливими і нервовими. Виражають свої відчуття надзвичайно бурхливо, після чого настає тривала депресія. Інтуїція: Пов'язана з їх вразливістю. Вони чарівні й привабливі і чудово вміють використовувати ці якості з користю для себе.

Інтелект: У них синтетичний склад розуму, вони мають живий, добре розвиненою фантазією і відмінною образної пам'яттю, довго пам'ятають те, що їх вразило або стривожило.

Сприйнятливість: Хоча й намагаються триматися на відстані, але за цим ховаються сильно розвинута чутливість і сприйнятливість. Зайве неспокійні.

Моральність: Їх радують в однаковій мірі як свої, так і чужі успіхи.

Здоров'я: Гарне, але вони схильні до повноти. Можливі розлади сечостатевої системи. Слід вести здоровий і активний спосіб життя, займатися спортом, особливо водними видами. Схильні зловживати ліками, особливо транквілізаторами.

Сексуальність: Сильна і проявляється рано. Тим не менше вони сентиментальні і більше вірні подруги, ніж це може здатися. Сімейні та громадські табу можуть сприяти виникненню у них сексуальних комплексів.

Активність: Залежить від обставин. Чекають від друзів щирості, і якщо хтось із них обдурить, здатні мстити.

Товариськість: Люблять приймати гостей, це ідеальні господині. Добре пристосовуються і скрізь відчувають себе легко і вільно. Вони так і іскряться радістю життя. Домагаються певного успіху не стільки в професійній сфері, скільки в реалізації власної особистості. Висновок: Ці цікаві жінки так само гарна, як і їх тотем - квітуча черешня, дерево мудрості і щастя.

Іменини (день ангела): 6 травня, 30 серпня, 9 грудня

привітання з іменинами Альбіні, вірші з ім'ям Альбіна

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости