Додати в обране

Загрузка...

Привітання Тихону, вірши з ім'ям Тихон

Значення імені Тихон: У перекладі з давньогрецької означає Тихін «щастя», «вдалий», тобто людині з таким ім'ям усе вдається, у нього все виходить.

Походження: До Росії це ім'я прийшло з Візантії. Зі словом «тихий» це ім'я не має нічого спільного. Святим заступником цього імені є Тихон Задонський, якого також називають святитель Тихін і Задонський чудотворець. Цей святий помер в 1783 році. Люди вірили, що він допомагає позбавитися від різних тягот, бід і негараздів, може творити дива, тому і назвали його - Задонський чудотворець.

Характер Тихона: Тиша - здоровий, спокійний, слухняна дитина, дуже схожий на матір. Рано починає читати, живить пристрасть до пригодницької літератури, уявляючи себе то благородним розбійником, то розвідником. Втім, пригод у цього хлопчика, оточеного численними друзями-товаришами, вистачає і в житті.

Дорослий Тихон - самостійний, грунтовний чоловік. Він звик обдумувати свої дії і не піддаватися почуттям. Найбільш емоційні - «зимові» Тихін, але їхні емоції направлені на встановлення справедливості - так, як вони її розуміють. На жаль, у боротьбі за правду вони частіше зазнають фіаско.

«Зимові» Тихін добродушні, необразлива, можуть оцінити жартома навіть на їхню адресу. «Літні» Тихонов - великі оптимісти і життєлюбства, їм взагалі незнайоме поганий настрій. Люблять риболовлю - але не сам процес, а те, що він може принести.

До тридцяти років у Тихона відкривається талант винахідника, але втілити свої винаходи в життя йому вдається насилу.

Сімейне життя у Тихона складається вдало. Будинок його відкритий для гостей, сам же він наносити візити не любить - важкий на підйом. Деякі Тихін збирають лікувальні трави і легенько ними різні недуги.

Це горді люди, які не звикли нікому нав'язувати свого суспільства.

Фоносемантика: Слово Тихін не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Місяць

Колір: Білий

Камінь: Алмаз

Знак зодіаку: Ім'я підійде Левам, Козерогам і Скорпіонам

Іменини (день ангела): 9 січня, 5 березня, 7 квітня, 27 травня, 29 червня, 9 липня, 1 серпня, 2 серпня, 26 серпня, 9 жовтня, 17 жовтня

привітання з іменинами Тихону, вірші з ім'ям Тихон

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости