Додати в обране

Загрузка...

Привітання Едуарду, вірши з ім'ям Едуард

Походження імені Едуард: це ім'я німецьке. В основі лежать слова, в буквальному перекладі означають «піклується про власність». В Англії - Едвард, Нед, Тед, у Франції - Едуар, в Іспанії - Едуардо.

Значення імені Едуард: «Страж багатства»

Характер: Маленький Едуард дуже цікавий, у нього не по роках живий розум. Любить створювати несподівані ситуації своїм одноліткам. Може піднести який-небудь сюрприз і батькам, тому з ним треба бути завжди напоготові. Вчиться добре. Якщо по якомусь предмету починає відставати, то самостійно прикладе зусилля і швидко підтягнеться. Може стати навіть відмінником, якщо виникне таке бажання.

Найчастіше вибирає спеціальність військового, конструктора, лікаря. На роботі за ним міцно тримається репутація товариського та доброзичливого людини. З ним легко спілкуватися, він чемний і обходітелен. Але якщо справа торкнеться особистих інтересів, то всі чудові якості Едуарда можуть зникнути і в ньому виявляться риси жорсткого і ділової людини, позбавленого сентиментальності.

Едуард влюбчів. Його залучають у першу чергу красиві і привабливі жінки. Дружині Едуарда доведеться стійко переносити складний характер чоловіка, бути зговірливою при виникненні конфліктних ситуацій. У сім'ї Едуард прагне до лідерства, всі фінансові витрати бере під свій контроль. Зловживає алкоголем. Фоносемантика: Слово Едуард справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, простого, гладкого, округлого, величного, мужнього, сильного, холодного, гучного, хороброго, великого, повільного.

Талісман: Сокіл

Колір: Світло-жовтий

Камінь: Онікс

Знак зодіаку: Ім'я підходить Тельцям, Дівам і Козерогам

Іменини (день ангела):

привітання з іменинами Едуарду, вірші з ім'ям Едуард

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости