Додати в обране

Загрузка...

Привітання Юлії, вірши з ім'ям Юлія

Значення імені Юлія: «Кучерява», «пухнаста».

Походження: Жіноча форма римського родового імені Юлій.

У дитинстві Юлія - дуже ранима і обідчівий дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої й життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Коли вона не в дусі, краще її не чіпати, вона має здатність сама відновлювати свій гарний настрій. Запекла спорщіца, дуже неохоче визнає свою поразку в суперечці. Дуже чутлива - погано переносить чужі страждання і вигляд крові. Не любить залишатися одна в темряві і в обстановці, що викликає почуття тривоги.

Юлія вдало виходить заміж і складностей із чоловіком у неї звичайно не буває. Захоплена домашнім господарством. Для неї це сама головна робота, де вона намагається виявити всі свої найкращі якості й чому присвячує весь свій час. Вона добре готує, уміє створити запаси солінь, варений, консервів. Завжди рада прийняти гостей, і не тільки смачно нагодує, але й дасть можливість виговоритися. Вона радіє успіхам друзів і не заздрісна.

Головне серед захоплення Юлії - книги. Вона сама багато читає і прилучає до читання чоловіка і дітей. Не дозволить нікому в родині нудьгувати й завжди придумає яке-небудь розвага.

Фоносемантика: Слово Юлія справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, легкого, ніжного, жіночного, слабкого, веселого, повільного, яскравого, радісного.

Талісман: Дуб

Колір: Яскраво-червоний

Камінь: Янтар

Знак зодіаку: Ім'я підійде Тельцям, Близнюкам, Левам і Скорпіонам.

Іменини (день ангела): 31 травня, 29 липня

привітання з іменинами Юлії, вірші з ім'ям Юлія

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости