Додати в обране

Загрузка...

Привітання Тамарі, вірши з ім'ям Тамара

Значення імені Тамара: «фігове дерево»

Походження: До Росії ім'я прийшло в 12-му столітті, як ім'я грузинської цариці Тамари.

Характер: Тамара з дитинства прагне до розмаїтості в житті. Вона не може подовгу читати книжку, швидко втрачає інтерес до ігор. У той же час їй властиві допитливість і цікавість. Тамара - досить артистична натура, їй подобається красуватися перед гостями, у школі обов'язково бере участь у самодіяльному театрі, У неї з'являється звичка грати яку-небудь роль і в житті. Може зображувати зразкову, слухняну дочку, може зображувати знайому сусідку або наслідувати відомої артистки. У спілкуванні доброзичлива, привітна, але з незнайомими людьми не забуває про обережність.

У Тамари існує схильність до лідерства, тому нерідко вона виходить заміж за людину молодше її за віком. У цьому випадку в родині складаються відносини, що задовольняють обох подружжя. Дружині вдається задовольнити свої лідерські якості, а чоловік позбувається від постійних чвар у сімейних відносинах.

Бюджетом сім'ї розпоряджається ощадливо, але при покупках для дітей не зупиняється перед ціною. Дуже запальна, може влаштувати сцену ревнощів при сторонніх зі сльозами і криками. Уміє добре готувати, квартиру містить у зразковому порядку. Подобається переставляти меблі й обновляти обстановку у квартирі. Любить подорожувати і знайомитися з новими людьми.

Фоносемантика: Слово Тамара справляє враження чогось хорошого, мужнього, могутнього, великого.

Талісман: Фінікова пальма

Колір: Багряний

Камінь: Сердолік

Знак зодіаку: Ім'я підійде Козерогам, Стрільцям і Левам

Іменини (день ангела): 14 травня

привітання з іменинами Тамарі, вірші з ім'ям Тамара

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости