Додати в обране

Загрузка...

Привітання Софії, вірши з ім'ям Софія

Значення імені Софія: «Мудрість»

Походження: Ім'я має давньогрецькі корені.

Характер: Маленька Софія - ніжна, добра дівчинка. У відносинах з незнайомими людьми сором'язливий і не відрізняється зайвою довірливістю. У той же час вона здатна виявити співчуття до слабкої і беззахисної істоти й надати посильну допомогу людині, що потрапила в скрутне становище.

Товариші по службі особливо цінують у Софії сумлінність і ужівчівий. Вона гарний фахівець і швидко просувається по службових сходах. Усього в житті домагається сама, не розраховуючи на потурання. Софія делікатна, тому не завжди зможе перервати тривалу розмову, щоб не завдати людині образу. Вона завжди готова надати допомогу чужій дитині, що опинилася на час без нагляду, буде доглядати за самотньою старенькою.

Софія - відмінний кулінар і їй вдається організувати застілля на найвищому рівні. Любить приймати гостей. Здатна зламати благополучне сімейне життя, якщо в житті зіштовхнеться із сильним любовним почуттям. Стежить за модою, але в одязі не допускає екстравагантності. З батьками чоловіка підтримує хороші стосунки.

Фоносемантика: Слово Софія справляє враження чогось шорсткого, жіночного, слабкого, тихого, маленького, вайлуватого, повільного, пасивного.

Талісман: Липа

Колір: Темно-блакитний

Камінь: Лазурит

Знак зодіаку: Ім'я підійде Левам, Терезам, Скорпіонам, Водоліям і Рибам.

Іменини (день ангела): 1 квітня, 4 червня, 17 червня, 30 вересня , 1 жовтня, 29 грудня

привітання з іменинами Софії, вірші з ім'ям Софія

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости