Додати в обране

Загрузка...

Привітання Світлані, вірши з ім'ям Свеітлана

Значення імені Світлана: «Світла»

Походження: Ім'я слов'янського походження.

Характер: Світлана з дитинства відрізняється суперечливим і складним характером. Вона дуже високого про себе думки, але вчиться середньо, у неї немає особливих здібностей, завдяки яким вона виділялася б серед однолітків. Багато часу приділяє суспільній роботі, у неї є схильність командувати. Легко приймає сказане людьми на віру. У той же час Світлана - добра людина і здатна надати людині абсолютно безкорисливу допомогу. В молоді роки починає особливо ретельно стежити за своєю зовнішністю, в одязі намагається додержуватися моди, але іноді їй змінює почуття міри.

Світлані подобається перебувати серед чоловіків, спілкування з жінками не доставляє їй такого задоволення. У випадку постійних невдач у житті здатна витягти уроки з вчинених помилок і круто змінити свій спосіб життя. Може поміняти роботу, стати поступливішою і товариською. Добре пристосовується до обстановки. Не позбавлена працьовитості.

Щастя Світлани завжди залежить від неї самої. Перш ніж вийти заміж, постарається переконатися, що її обранець гідна людина і відчуває до неї справжні почуття. Здатна бути гнучкою і дипломатичною у відносинах із чоловіком і родичами, тому всі ставляться до неї з любов'ю. Дуже прив'язана до дітей, багато зусиль докладає, щоб дати їм гарну освіту. З віком стає зразковою господаркою.

Фоносемантика: Слово Світлана не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Береза

Колір: Блакитний

Камінь: Гірський кришталь

Знак зодіаку: Ім'я підійде Близнюкам, Ракам, Левам, Скорпіонам і Стрільцям

Іменини (день ангела): 26 лютого, 2 квітня

привітання з іменинами Світлані, вірші з ім'ям Свеітлана

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости