Додати в обране

Загрузка...

Привітання Роману, вірши з ім'ям Роман

Значення імені Роман: «Римський, римлянин».

Походження: Ім'я походить від латинського слова «Романус».

У дитинстві Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров'ям хлопчика. У зв'язку з частими пропусками занять у Романа можуть неважливо йти справи у школі, тут теж йому може знадобитися допомога.

Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті і піти працювати. Чимось захоплюючись, він загоряється й намагається захопити своєю затією інших.

Легко закохується. Не відчуває ніяких розкаянь совісті при зміні своїх обраниць. Буде довго шукати свій ідеал, поки не знайде ту, яка готова повністю присвятити своє життя йому. Не обов'язково, що, зустрівши таку жінку, Роман буде зразковим чоловіком. Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнена його тягою до розмаїтості відносин, неможливістю зосередитися на якомусь одному справі і довести її до кінця.

З появою в сім'ї дітей остепеняется і стає добрим батьком. У сім'ї воліє бути лідером, але без зайвого диктату. Він з полюванням допомагає по господарству. Вміє розвеселити оточуючих.

Фоносемантика: Слово Роман справляє враження чогось величного, важкого, грубого, мужнього, сильного, холодного, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого.

Талісман: Метелик

Колір: Пурпурний

Камінь: Аметист

Знак зодіаку: Ім'я підходить Овнам, Тельцям, Ракам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам

Іменини (день ангела): 18 січня, 11 лютого, 16 лютого, 2 березня, 29 березня, 15 травня, 5 червня, 13 червня, 1 серпня, 6 серпня, 15 серпня, 23 серпня, 24 вересня , 14 жовтня, 13 листопада, 1 грудня, 10 грудня

привітання з іменинами Роману, вірші з ім'ям Роман

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости