Додати в обране

Загрузка...

Привітання Петро, вірши з ім'ям Петро

Значення імені Петро: «Скеля, кам'яна брила».

Походження: Ім'я походить від давньогрецького слова «Петра». На Заході відомо у формах П'єр, Петер, Пітер, Педро, Перга, Пекка.

Характер: Його цікавить усе: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як влаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Батькам було б непогано влаштувати сина в музичну школу. Петро вчиться легко і не завдає клопоту вчителям. У юності часто займається колекціонуванням фотографій артистів і музичних записів співаків.

Петро по закінченні школи прагне продовжити освіту. У своїй спеціальності бореться за лідерство, і тому дуже ретельно ставиться до своєї професійної підготовки. У Петра є схильність до аналізу та систематизації, тому він може стати слідчим, математиком, інженером.

У виборі дружини не квапиться, довго оцінює, чи відповідає обраниця його ідеалу. Одна з основних вимог до дружини - це бути вірною, інші якості для Петра не настільки важливі. У ревнощі може бути нестриманим. Дуже любить свою матір, і тому дружині Петра доведеться зважати на вплив свекрухи на вчинки чоловіка. Домашньою роботою займається від випадку до випадку. П'є небагато й рідко, в основному по святах.

Фоносемантика: Слово Петро справляє враження чогось шорсткого, незграбного, доброго, жіночного, слабкого, тихого, маленького, рухомого, швидкого, тьмяного, сумного.

Талісман: Береза

Колір: Червоно-коричневий

Камінь: Смарагд

Знак зодіаку: Ім'я підійде таким знакам, як Овен, Діва

Іменини (день ангела): 3 січня, 25 січня, 26 січня, 29 січня, 12 лютого, 14 лютого, 6 квітня, 16 травня, 31 травня, 25 червня, 8 липня, 12 липня, 13 липня, 6 вересня , 23 вересня , 5 жовтня, 18 жовтня, 22 жовтня, 5 грудня, 8 грудня

привітання з іменинами Петро, вірші з ім'ям Петро

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости