Додати в обране

Загрузка...

Привітання Поліні, вірши з ім'ям Поліна

Значення імені Поліна: «Сонячна»

Походження: Розмовна форма імені Аполлінарія. Відбувається від імені давньогрецького Бога сонця Аполлона.

Характер: Серед своїх друзів Поліна особливо виділяється своєю доброзичливістю, чуйністю, безкорисливістю. Вона завжди готова приголубити скривджену подружку, заспокоїти малюка, поспівчувати хворої бабусі. Почуття заздрощів їй не знайоме - буде радіти разом з усіма. У Поліні вистачає любові на близьких людей, на всіх звіряток, на все живе, що знаходиться поруч. Вона може допомогти вчителям, ніколи не скривдить своїх друзів.

Доросла Поліна в справах докладно і надійна, береться за будь-яку роботу. Не забуває і про свій зовнішній вигляд. Здатна сама собі пошити гарне плаття. У заміжжі дуже терпимо ставиться до вільностей чоловіка, буде навіть намагатися знайти йому виправдання. Інтереси родини для неї понад усе.

Вона не прагне зробити службову кар'єру, одержати престижну спеціальність. Завжди намагається знайти роботу ближче до будинку, щоб була можливість заскочити додому в обідню перерву і перевірити, чим займаються діти. Після роботи поспішає скоріше до своїх домашніх справах. Поліна - чудова мати. Багато уваги приділяє дітям, завжди в курсі їх справ, активно відвідує батьківські збори, радиться з вчителями, як краще займатися вихованням своїх дітей. Їй чужі позашлюбні романи, коханці і зради.

Фоносемантика: Слово Поліна справляє враження чогось слабкого, тихого.

Талісман: Лотос

Колір: Світло-блакитний

Камінь: Рубін

Знак зодіаку: Ім'я підходить Ракам, Дівам, Скорпіонам і Козерогам

Іменини (день ангела): 18 січня

привітання з іменинами Поліні, вірші з ім'ям Поліна

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости