Додати в обране

Загрузка...

Привітання Ользі, вірши з ім'ям Ольга

Значення імені Ольга: «Свята»

Походження: Ім'я запозичене зі скандинавських мов, походить від імені Хельга.

У дитинстві Ольга - серйозна й вдумлива дівчинка. Вона дуже болісно переживає нанесені їй образи, може заплакати після невинного зауваження. Не позбавлена впертості, може довго заперечувати свою провину, ні за що не попросить пробачення.

У школі навчається нормально, тримається «золотої середини» і за межі шкільної програми не виходить. У суспільстві однолітків поводиться спокійно, ніколи не робить учинків, після яких викликають батьків у школу. Учителі завжди задоволені її поведінкою.

Доросла Ольга не домагається більших успіхів у житті, їй не вистачає твердості й наполегливості у вчинках. Схильна до постійного самоаналізу, концентрації на власних почуттях. Може випробовувати почуття заздрості до процвітаючих подруг.

Ольга намагається стежити за своєю зовнішністю, вона досить приваблива. Якщо перша любов не закінчиться заміжжям, то Ольга довго переживає цю невдачу. Вона постійно буде порівнювати своїх нових шанувальників з першим у її житті чоловіком і довго не зможе вийти заміж.

Ольга буде вірною дружиною. Здатна добре приготувати будь-яку страву. Любить ходити в кіно або на виставки разом із чоловіком або дітьми. Не прагне командувати в родині, але не терпить рад від чоловіка в її господарських справах.

Фоносемантика: Слово Ольга справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, гладкого, величного, сильного, хороброго, могутнього, великого, яскравого.

Талісман: Леопард

Колір: Яскраво-червоний

Камінь: Янтар

Знак зодіаку: Ім'я підійде Тельцям і Водоліям.

Іменини (день ангела): 24 липня

привітання з іменинами Ользі, вірші з ім'ям Ольга

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости