Додати в обране

Загрузка...

Привітання Олегу, вірши з ім'ям Олег

Значення імені Олег: «Святий», «Освячений»

Походження ім'я Олег: Ім'я Олег скандинавське.

У дитинстві Олег легко піддається чужому впливу і може швидко засвоїти дурні звички, тому батькам треба стежити за колом знайомих свого сина.

У школі Олег учиться добре по всіх предметах, але великі здібності проявляє в точних науках. У Олега аналітичний склад розуму й схильність піддавати все аналізу, ця здатність буде проявлятися й у повсякденному житті. Властива Олегові зосередженість дає особливо позитивні результати в заняттях науками. Олег важкий у спілкуванні, так як він не завжди знаходить розуміння своїх поглядів і до того ж йому не завжди вдається придушити в собі почуття деякого переваги над іншими людьми.

Ідеалом жінки для Олега є його мати, тому, вибираючи майбутню супутницю життя, прагне знайти в жінці риси характеру, властиві його матері. Якщо жінка не зможе зрозуміти цієї тонкості відносин з Олегом, тоді в сім'ї можливі часті сварки. З тещею в Олега звичайно встановлюються ввічливі відносини без прояву яких-небудь сильних почуттів.

Олег - вірний чоловік. Намагається надати допомогу дружині у всіх домашніх справах. У Олега золоті руки. У відносинах з дітьми в Олега не вистачає теплоти й щирості, тому в його дітей часто важкий характер.

Фоносемантика: Слово Олег справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, сильного, хороброго, яскравого.

Талісман: Горіх

Колір: Білий

Камінь: Перли

Знак зодіаку: Ім'я підходить Тельцям, Близнюкам, Ракам, Левам, Дівам

Іменини (день ангела): 3 жовтня

привітання з іменинами Олегу, вірші з ім'ям Олег

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости