Додати в обране

Загрузка...

Привітання Ніні, вірши з ім'ям Ніна

Значення імені Ніна: «Царствена», «велика».

Походження: Ім'я походить від грецького слова Нінос - так кликали засновника Ассірійської держави, таку ж назву носила столиця Ассирії.

У дитинстві Ніна вперта, не завжди може стримувати свої почуття, не прислухається до порад і застережень старших. Щоб домогтися якоїсь мети, може виявити завидну завзятість. Здатна захистити більш слабкого однолітка й застосувати при цьому навіть силу.

Вчиться добре, почуття самолюбства не дозволяє бути серед відстаючих. З віком стає помітною педантичність у питаннях власної честі. Ніна загострено сприймає шушукання бабусь у дворі, для неї важлива думка друзів про її поведінку. Зі своїми ровесниками підтримує нормальні стосунки, хоча буває часом зайво претензійна й повчальна.

Одержавши спеціальність, Ніна завжди стає особливо відповідальним працівником, що пунктуально виконує будь-яке завдання. Здатна бути чарівною і чарівною в службовій обстановці. Для Ніни, що володіє безліччю позитивних якостей, не становить праці знайти собі в чоловіки хорошої людини.

Ніна прагне зробити свою родину ідеальною й у цьому своєму прагненні проявляє іноді занадто багато ретельності й настирливості. Діти починають страждати від того, що, крім гарного навчання, від них вимагається відвідувати всілякі гуртки і секції. Починає чіплятися до чоловіка, вважаючи, що в роботах по дому він недостатньо енергійний.

Може бути розташована до повноти, після перших пологів можна обмежувати себе в їжі. Постійно дбає про своє здоров'я, але ніколи не скаржиться на нього. Витривала. Слабке місце - органи внутрішньої секреції.

Фоносемантика: Слово Ніна справляє враження чогось красивого, безпечного, доброго, ніжного.

Талісман: Олень

Колір: Пурпурна

Камінь: Циркон

Знак зодіаку: Ім'я підійде Козерогові і Рибі

Іменини (день ангела): 27 січня

привітання з іменинами Ніні, вірші з ім'ям Ніна

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости