Додати в обране

Загрузка...

Привітання Маргариті, вірши з ім'ям Маргарита

Значення імені Маргарита: «Перлина»

Походження: Ім'я походить від латинського слова «маргарита». Форми імені, відомі у всій Європі - Марго, Меггі, Маргіт.

Характер: Маргарита з дитинства відрізняється самостійністю й має своє власне судження з будь-якого питання. Зайве прямолінійна - може сказати все, що думає, чим іноді ставить у незручне становище батька з матір'ю. Ці якості збережуться у Маргарити на все життя, хоча, подорослішавши, вона почне розуміти, що треба намагатися стримувати свої емоції, щоб не виглядати в чужих очах грубою і не доводити справу до конфліктів.

Під час навчання одразу проявляється гарне логічне мислення, улюбленим предметом буде математика, може домогтися непоганих результатів, граючи в шахи. Розумна, кмітлива, не позбавлена й хитрості. Відносини з ровесниками носять нормальний характер. Маргарита може надати допомогу при необхідності, але її непевність у собі перешкоджає міцним дружнім відносинам з ким-небудь. Вибирає професію вчителя, інженера, може стати непоганим керівником.

У відносинах з чоловіками Маргарита нетерпляча. Їй хочеться одержати все і відразу. Вона може вийти заміж за першого вподобаного людини і випробувати після цього серйозне розчарування.

Сильно переживає свої помилки. Щоб не бути самотньою і не давати приводу знайомим обговорювати її положення, може вийти заміж вдруге. Впевнено почуває себе в чоловічому суспільстві і може давати чоловікові привід для ревнощів. Домашнє господарство, присадибна ділянка не викликають позитивних емоцій. Але, якщо необхідно, здатна приготувати вражаючий вечерю і чудово прийняти гостей. До дітей відноситься дбайливо.

Фоносемантика: Слово Маргарита справляє враження чогось мужнього, могутнього.

Талісман: Маргаритка

Колір: Рожево-синій

Камінь: Перли

Знак зодіаку: Ім'я підходить таким знакам, як Овен, Телець, Козеріг, Водолій, Риба

Іменини (день ангела): 30 липня, 14 вересня

привітання з іменинами Маргариті, вірші з ім'ям Маргарита

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости