Додати в обране

Загрузка...

Привітання Максиму, вірши з ім'ям Максим

Значення імені Максим: «Найбільший»

Походження: Ім'я походить від латинського слова «Максимус». Ім'я Максим є римським родовим ім'ям.

У дитинстві Максим не доставляє батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі спектаклі.

У дорослої Максима може не всі ладитися. Йому не вистачає вольових якостей, упевненості в собі, завзятості й напористості. Він позбавлений «пробивних» здібностей і до того ж має звичку у всьому сумніватися. Але, незважаючи на ці недоліки, Максим відкритий до спілкування людина. Він доброзичливий, завжди готовий надати допомогу.

Намагається побачити в людині тільки гарне, тому Максим погано відрізняє гарних людей від поганих. Не ставить перед собою мети зробити кар'єру, але, захопившись якоюсь справою, може домогтися значних результатів.

Максими успішно працюють будівельниками, ковалями, фотокореспондентами, вчителями. Можуть бути політиками.

Максим рано починає звертати увагу на дівчат. До вступу в шлюб уже має великий досвід спілкування з жінками. Терплячий і не буде квапити дружину, коли вона надовго затримається перед дзеркалом. Здатний перенести й нервовий зрив у дружини, викликаний неприємностями на роботі. Але терпінням його не слід зловживати - воно не безмежне.

Любить спілкуватися з дітьми. З охотою водить їх у дитячий садок і на прогулянки, читає їм казки й допомагає робити уроки. З батьками дружини відносини складаються благополучно. У шлюбі вірний.

Фоносемантика: Слово Максим справляє враження чогось холодного, вайлуватого, пасивного, тьмяного, сумного.

Талісман: Дуб

Колір: Темно-червоний

Камінь: Аметист

Знак зодіаку: Ім'я підходить Овнам, Левам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам

Іменини (день ангела): 26 січня, 29 січня, 31 січня, 3 лютого, 19 лютого, 4 березня, 19 березня, 2 квітня, 23 квітня, 11 травня, 13 травня, 27 травня, 12 серпня, 26 серпня, 2 вересня , 18 вересня , 28 вересня , 8 жовтня, 22 жовтня, 5 листопада, 10 листопада, 12 листопада, 24 листопада, 5 грудня, 19 грудня

привітання з іменинами Максиму, вірші з ім'ям Максим

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости