Додати в обране

Загрузка...

Привітання Лідії, вірши з ім'ям Лідія

Значення імені Лідія: «Мешканка Лідії»

Походження: Ім'я походить від назви області в Малій Азії - Лідії.

Характер: З дитинства Лідія дуже цікава. Вона обов'язково хоче все побачити і все почути. Справляє враження зайво метушливого дитини, але це пов'язано з тим, що вона боїться зробити щось не так і почути докір на свою адресу. Намагається триматися ближче до старших, найбільшим авторитетом для неї є мати. У школі завжди в курсі всіх подій, воліє бути в загальній масі і нічим не виділятися. Лідія досить енергійна, але сили свої витрачає в основному на безглузду суєту, тривалі розмови по телефону, обговорення другорядних проблем.

Доброзичлива, здатна до співпереживання, може утішити добрим словом, але рідко надасть реальну допомогу справою і конкретними вчинками. У роботі Лідія надійна й не задає зайвих питань. Знаходиться на хорошому рахунку у начальства. Найчастіше вибирає професію, пов'язану зі сферою обслуговування.

Лідія прагне створити родину з людиною, який ставився б до неї з повагою, зміг би зрозуміти її інтереси. Перш ніж зробити остаточний вибір, обов'язково прислухається до порад близьких. Заміж виходить, як правило, вдало. Багато часу приділяє ведення домашнього господарства, невпинно трудиться над благоустроєм свого будинку. Ретельно обдумує покупку кожної речі. З членами сім'ї підлягає обговорює, де повинна стояти меблі, якого кольору повинні бути шпалери, як краще повісити книжкові полиці. Перш ніж зробити покупку, обійде кілька магазинів і після тривалих коливань може бути вирішиться купити вподобану річ. Чоловік цінує Лідію за працездатність, прихильність до будинку, хазяйновитість і охайність.

У дитинстві схильна до інфекційних захворювань. Має слабкий шлунок. Не всі продукти харчування їй підходять.

Фоносемантика: Слово Лідія справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, жіночного, веселого, яскравого, радісного.

Талісман: Ялиця

Колір: Темно-синій

Камінь: Аквамарин

Знак зодіаку: Ідеально підходить Скорпіона, Стрільцю, Козерогові, Рибі

Іменини (день ангела): 5 квітня

привітання з іменинами Лідії, вірші з ім'ям Лідія

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости