Додати в обране

Загрузка...

Привітання Любі, вірши з ім'ям Любов

Значення імені Любов: «Кохана»

Походження: Ім'я походить від слов'янського слова «любов».

Характер: Ім'я Любов викликає самі гарні почуття в людей стосовно жінки, що носить його. Маленька Люба постійно перебуває в обстановці доброзичливості й обожнювання, їй не складає труднощів бути постійно в центрі уваги. У відносинах з батьками доброзичлива й уважна, але її почуттям не вистачає душевної теплоти. У конфліктних ситуаціях здатна поступитися, але тільки до певної межі. У школі навчається середньо, у неї можуть бути погані оцінки, але це її не турбує, оскільки сподівається, що в її подальшому житті знання не будуть грати істотної ролі.

Люба рано стане відвідувати салони краси, ательє мод. Професію постарається одержати не пов'язану з великою відповідальністю в прийнятті рішень. Зуміє поєднати роботу зі своїм духовним інтересом. Може триматися в колективі осібно. Може бути дуже впертій, і невдачі не вибивають її з колії. Не боїться копіткої щоденної праці, що робить її хорошим, хоча і досить впертим працівником.

Інтроверт, звернена в себе, у неї немає потреби ділитися з ким-небудь своїми задушевними таємницями. Дуже темпераментна жінка, яка з почуття вродженого рівноваги (до нього вона прагне все життя) намагається здаватися скромницею. Любить суспільство, вміє завойовувати людей, щоправда, її яскраве і підкреслене чарівність завжди має цілком усвідомлену мету. Привітна у спілкуванні, доброзичлива, однак це почуття дуже далеко від зворушливо безтурботності.

Любов ніколи не відчуває нестачі в шанувальників, що істотно ускладнює її спроби зробити безпомилковий вибір. Не сподіваючись на себе, може скористатися послугами ворожок або спробувати довідатися долю по гороскопах. Можливість вдалого шлюбу при такому підході до заміжжя може бути невеликою, і перший шлюб часто буває невдалим.

Швидше за все, буде зберігати вірність одній єдиній людині. Чудова господиня, але дуже можливо, що, намагаючись керувати чоловіком, вона спровокує безліч сімейних скандалів. Здатна дуже довго пам'ятатимуть як хорошу, так і погане. На самоті залишається недовго, у повторному шлюбі робиться поступливішою.

Народжені в літні і весняні місяці наділені артистичністю і свободою спілкування з людьми.

Народжується не надто міцною. Схильна до інфекційних захворювань. Крихкі кістки, трапляються переломи кінцівок. Нервова система ослаблена. У зрілому віці - гінекологічні захворювання.

Фоносемантика: Слово Любов справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, легкого, ніжного, жіночного, веселого, яскравого, радісного.

Талісман: Лебідь

Колір: Темно-синьо-зелений

Камінь: Лазурит

Знак зодіаку: Ім'я підходить Левам, Терезам і Скорпіонам

Іменини (день ангела): 30 вересня

привітання з іменинами Любі, вірші з ім'ям Любов

- 1 -

І знову ангели сурмлять,
Щоб пом\'янули тих дівчат:
Надію, Віру і Любашу -
На смерть пішли за віру нашу!

Життя основа у їх іменах:
Ми служимо вітчизні з вірою в очах,
Життя зароджується у любові,
З надією пов\'язані мрії.

Але все ж таки головне - любов,
Що відроджує до життя знов ...
Де Люба, там чекайте дива.
Така потужність в і сила!

Це Ангел імені творить.
Добро вселяє. Як магніт,
Людей притягує Люба,
І всім мила вона і люба.

Як у вересні яскраві горобини,
Таке яскраве свято - іменини!
Будь наша Любочка улюбленой
І Ангелом своїм збереженой!

- 2 -

Вітаючи Тебе сьогодні,
Сказати хочу знов і знов,
Нехай завжди живуть з Тобою
Надія, Віра та Любов.
Хай добрий Ангел із небес
Боронить і не розчарує,
І дивних тисячі чудес
В житті твоїм Тобі дарує.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости