Додати в обране

Загрузка...

Привітання Леоніду, вірши з ім'ям Леонід

Значення імені Леонід: «Син лева», «подібний до лева».

Походження: Ім'я походить від давньогрецького імені Леонідас.

Характер: З дитинства Леонід привчається уважно стежити за своїм здоров'ям. Вимогливий у виборі їжі. Невелику садно обов'язково смажет йодом і зробить пов'язку. Навіть при невеликій температурі обов'язково буде дотримуватися постільного режиму.

Його самолюбство не дозволяє, щоб його вважали менш гідним тих, з ким він учиться. У вибраній спеціальності Леонід домагається значних успіхів. Він може стати класним водієм, широко відомим журналістом або державним діячем.

У будь-якому колективі в нього складаються гарні відносини і з колегами і з керівництвом. Леонід здатний швидко пристосовуватися до обстановки, вміє залагоджувати конфлікти, володіє гнучкістю. У потрібний момент здатний виявити твердість і принциповість.

Леонід - великий аматор поїздок на природу. Йому подобаються нічні риболовлі з багаттям і юшкою, але не забуде прийняти всі заходи, щоб не схопити нежить і не застудити поперек.

Жінці, що володіє кулінарним мистецтвом, не важко буде скорити Леоніда, тому що шлях до його серця лежить через шлунок. Леонід любить добре сервірований стіл і вишукані блюда. Дружині Леоніда треба пам'ятати про те, що він болісно сприймає критичні зауваження на свою адресу, і тому не варто прилюдно дорікати його. Не відмовиться провести вечір за пляшкою гарного вина, але в нетверезому стані у нього може з'явитися почуття ревнощів.

Фоносемантика: Слово Леонід справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, жіночного, веселого, яскравого, радісного.

Талісман: Лев

Колір: Білий

Камінь: Алмаз

Знак зодіаку: Ім'я підходить Терезам і Левам

Іменини (день ангела): 23 березня, 28 квітня, 29 квітня, 18 червня, 30 липня, 21 серпня, 12 вересня , 15 вересня , 28 вересня

привітання з іменинами Леоніду, вірші з ім'ям Леонід

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости