Додати в обране

Загрузка...

Привітання Льову, вірши з ім'ям Лев

Значення імені Лев: «Цар звірів», «лев».

Походження: Ім'я Лев - давньогрецьке.

У дитинстві Лев - це спокійний і навіть кілька флегматичний хлопчик. Він не плаче по дріб'язках, але якщо його сильно скривдять, то ридання його будуть невтішними. У середовищі своїх однолітків не задирається, але здачі дати може кожному. Любить купатися, ходити в ліс.
Наполегливо домагається поставленої мети. Якщо що обіцяє зробити, то докладе всі свої сили, щоб стримати дане слово. У характері переважають доброта і душевність. Завдяки своїм особистим якостям згодом займає непогане положення в суспільстві. Лев з особливою увагою ставиться до слабких і беззахисних, він завжди готовий прийти на допомогу людям похилого віку, дітям, хворим. Володіє терпимістю і гнучкістю, вміє відмовитися від бажаного. Але кордону стриманості Лева не безмежні, після низки зауважень і попереджень може послідувати сильний спалах гніву.

У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту. Надає великого значення сексуальних відносин. У юнацькі роки велелюбний. У стосунках з близькими здатний проявляти довготерпіння. Любить грати з дітьми в рухливі ігри.

Фоносемантика: Слово Лев справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, жіночного, веселого, яскравого, радісного.

Талісман: Лев

Колір: Білий

Камінь: Алмаз

Знак зодіаку: Ім'я підходить Тельцям, Близнюкам, Стрільцям, Козерогам

Іменини (день ангела): 12 січня, 2 лютого, 3 березня, 3 березня, 5 березня, 13 березня, 31 травня, 14 липня, 31 серпня, 25 листопада, 20 грудня

привітання з іменинами Льову, вірші з ім'ям Лев

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости