Додати в обране

Загрузка...

Привітання Ларисі, вірши з ім'ям Лариса

Значення імені Лариса: «Чайка», «приємна», «солодка».

Походження: Ім'я походить від латинського слова «ларус».

У дитинстві Лариса - замкнутий дитина, непомітний на тлі активних, прагнучих виділитися ровесниць. Щоб розвинути в дівчинці віру у власні сили, здатність бути відповідальною за свої вчинки, треба купити Ларисі собаку, доглядаючи за якою, вона зможе подолати свою невпевненість.

Доросла Лариса часто повністю присвячує себе роботі і улюбленій справі. Вона, як правило, багато обдарована натура, може домогтися більших успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Беззавітно любить дітей і може бути прекрасним вихователем у дитячому садку. Діти відразу почувають її м'якість і доброту. Лариса багато приймає близько до серця, легко ранима. Маючи слабкий характер, вона може стати коханкою одруженого чоловіка, а потім не зможе знайти в собі сили розірвати цей зв'язок.

Вийшовши заміж, не намагається займатися перевихованням свого чоловіка, приймає його таким, який він є, з усіма недоліками. В інтимних відносинах Лариса - ніжна, тонка, чутлива жінка. Терпимо ставиться до не завжди справедливого до неї відношенню. Єдиною подією, здатним змусити Ларису піти на розрив у шлюбі, є невірність чоловіка. Вірна в подружніх відносинах, вона ставиться до зрад з відразою, тому здатна на швидкий розлучення, хоча майбутнє самотність доставить їй багато неприємностей.

Здоров'я чудове. Можуть бути лише слабкі нирки. Завжди активна і не відчуває втоми.

Фоносемантика: Слово Лариса справляє враження чогось хорошого, величного, гучного, хороброго, могутнього, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Баран

Колір: Помаранчевий

Камінь: Авантюрин

Знак зодіаку: Ім'я підходить Близнюкам, Ракам, Терезам, Стрільцям і Рибам

Іменини (день ангела): 8 квітня

привітання з іменинами Ларисі, вірші з ім'ям Лариса

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости