Додати в обране

Загрузка...

Привітання Ірині, вірши з ім'ям Ірина

Значення імені Ірина: «Світ, спокій»

Походження: Ім'я давньогрецького походження

Характер: У дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в суспільстві батька, ніж матері. Має хороші здібності, і навчання не жадає від її особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої її дійсності.

Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, співпереживаючи героям книги, ніколи не буде, так як почуття сентиментальності їй не властиво, навпаки, в її характері присутній жорстокість.

Після закінчення школи для Ірини важливим моментом у житті стає придбання спеціальності, а потім і професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Товариська, швидко встановлює контакт із незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому суспільстві їй стає нудно.

Ірина - влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить грунтовно. Буде відданою, вірною дружиною й буде користуватися більшою повагою чоловіка й дітей. У заміжжі Ірина ніколи не підкоряє повністю своє життя інтересам чоловіка і домашньому вогнищу.

Професійна діяльність у її житті завжди відіграє істотну роль. Ірина вміє добре готувати, захоплюється модними системами виховання дітей.

Схильні до стресів, рано погіршується зір. Схильна до дерматиту, порушення функцій щитовидної залози.

Фоносемантика: Слово Ірина справляє враження чогось хорошого, простого, світлого, ніжного, яскравого, радісного.

Талісман: Конвалія

Колір: Синій

Камінь: Опал

Знак зодіаку: Ім'я походить Дівам, Стрільцям, Козерогам і Рибам

Іменини (день ангела): 12 січня, 16 січня, 29 квітня, 18 травня, 26 травня, 10 серпня, 17 серпня, 22 серпня, 1 жовтня

привітання з іменинами Ірині, вірші з ім'ям Ірина

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости