Додати в обране

Загрузка...

Привітання Зінаїді, вірши з ім'ям Зінаїда

Значення імені Зінаїда: «Народжена Зевсом», «належить Зевсу».

Походження: Ім'я має давньогрецьке походження.

Характер: Зінаїда в дитинстві трохи зарозумілий і холоднувато. Любить бути першою у всьому, часто свариться з однолітками. Доставляє багато занепокоєння своїм непростим характером батькам, дідусям і бабусям. Примхлива й нетерпляча. У школі прагне бути на очах у вчителів, запобігає перед старшими. Вчиться добре, і їй подобається, коли її хвалять і ставлять у приклад іншим дітям.

З віком з'являється здатність робити зусилля над собою, навчається приховувати гострі кути свого характеру. Зінаїда рідко має гарну зовнішність, але від природи наділена чарівністю, уміє ефектно й у вигідному світлі подати себе. Як правило, ці особи - дуже пристрасні натури. Люблять усілякі вечірки, танці, дискотеки. Чоловіки завжди звертають на них увагу.

Уміло приховуючи свої лідерські нахили, демонструє готовність підкорятися чоловікові, але в шлюбі чоловікові доведеться погодитися з командирської натурою Зінаїди. У сім'ї завідує всіма фінансами і визначає, що найкраще робити чоловікові та дітям у дану хвилину. Багато уваги приділяє благоустрою квартири. Прекрасно їй вдається готування домашніх вин і настойок.

З Зінаїда виходять непогані бухгалтери, фармацевти. Зінаїди-вчителя виділяються своєю прискіпливістю.

Зінаїда схильна до інфекційних та вірусних захворювань.

«Літні» Зінаїди мають більш м'який характер, Зінаїди з по батькові Олегівна, Олександрівна, Станіславівна, Карлівна і Семенівна відносяться до натурам з вельми складним характером.

Фоносемантика: Слово Зінаїда справляє враження чогось шорсткого, світлого, ніжного, маленького, веселого, яскравого.

Талісман: Хризантема

Колір: Синьо-зелений

Камінь: Смарагд

Знак зодіаку: Позитивний вплив робить на Скорпіона, Козерога і Рибу

Іменини (день ангела): 20 червня, 24 жовтня

привітання з іменинами Зінаїді, вірші з ім'ям Зінаїда

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости