Додати в обране

Загрузка...

Привітання Олені, вірши з ім'ям Олена

Значення імені Олена: «Вибрана, світла».

Походження: Ім'я грецького походження.

Характер: Маленька Олена любить казки. Тримається трохи замкнуто, живе своїм внутрішнім світом. Дуже довірлива, але якщо хто скористається цим її якістю і обдурить її, то Олена неодмінно покарає ошуканця, виявивши при цьому неабияку винахідливість.

Доброта Олени не носить активного характеру. Вона може підібрати на вулиці бездомного щеняти, принести його додому, але якщо її батьки зажадають позбутися від цього «брудного чудовиська», не проявить твердості й підкориться.

Легко захоплюється якою-небудь справою. Намагається в'язати, шити, вишивати. Їй подобається краса в речах. Уроки вчить від випадку до випадку, але, маючи гарну пам'ять, устигає по всіх предметах. Характером більше схожа на батька. В юності робить враження замкнутої і соромливою, але при більш близькому знайомстві можна побачити в ній життєрадісну, емоційну натуру з багатою фантазією.

Найбільших успіхів Олена домагається в професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми.

Любовне почуття найчастіше в Олени проявляється разом зі співчуттям і жалем до людини, яка потребує допомоги. Навряд чи вийде заміж за багатого людини, віддасть перевагу йому людини, якого пошкодує. Приносячи себе в жертву, Олена чекає й такого ж ставлення до себе. Вона чекає повної самовіддачі, болісно ставиться до того, що віднімає в неї чоловіка - друзям, роботі, захопленням. Поглинена своїми душевними переживаннями, байдужа до побутових проблем, обходиться самим необхідним. У сім'ї створює атмосферу миру й спокою. Домувальниця і турботлива мати.

Часто скаржиться на болі в шлунку. Розташована до захворювання нирок. Груднева розташована до виразковим хвороб. Березнева і травнева схильні до захворювань алергічного характеру.

Фоносемантика: Слово Олена справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, простого, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, хороброго, веселого, повільного, радісного.

Талісман: Ясен

Колір: Сіро-блакитний

Камінь: Халцедон

Знак зодіаку: Позитивний вплив на Раков

Іменини (день ангела): 28 січня, 3 червня, 8 червня, 24 липня, 12 листопада

привітання з іменинами Олені, вірші з ім'ям Олена

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости