Додати в обране

Загрузка...

Привітання Євгенії, вірши з ім'ям Женя

Значення імені Євгена: У перекладі з грецької - «благородна».

Походження: Жіноча форма імені Євгеній. Це одне з тих імен, яке в чоловічому варіанті звучить м'якше, ніж в жіночому. У Франції дуже поширено у формі Ежені.

Характер: Дівчинка Женя придумує свій власний світ, який сторонній людині важко зрозуміти, там свої закони та правила. У той час, коли діти захоплюються Червоною Шапочкою, у Жені може проявитися інтерес до релігії, і вона з інтересом буде читати біблійні історії. Проявляє схильність до рукоділля, вишивки. Може подовгу грати на самоті, але їй не чужі й звичайні дитячі розваги - катання на велосипеді, гра в ляльки. Допитлива, вчиться з великим інтересом, ставить багато питань. Однокласники цінують Женю за справедливість, готовність надати допомогу. Постійно відчуває потребу в спілкуванні з батьками. Про відносини між чоловіком і жінкою дізнається зі спеціальної літератури і до дружби з хлопчиками відноситься строго. Дуже пунктуальна.

Дорослішаючи, Женя стає більш невживчивою, упертою і образливою. Часто дає привід для сварок, тому що легко може надутися через дрібниці і зіпсувати настрій оточуючим.

Женя може стати хорошим лікарем, юристом або домогосподаркою.

Любителі легких перемог над жінками швидко відчувають строгість вдачі Євгенії. Їй більше до душі чоловіки зі старомодними манерами, ввічливі і стримані. Євгенія вміє красиво накрити стіл і приготувати вишукані страви. Запаслива, гроші витрачає економно.

Здоров'я непогане, але вимагає підвищеної уваги до себе, делікатного поводження. Підлягаю травматизму. Іноді страждає безсонням. Розташована до алергії на солодке, особливо на шоколад. Слабкі місця - органи дихання, особливо легені.

Фоносемантика: Слово Євгена справляє враження чогось безпечного.

Талісман: Ялиця

Колір: Темно-зелений

Камінь: Смарагд

Знак зодіаку: Ім'я підходить Близнюкам і Терезам

Іменини (день ангела): 6 січня

привітання з іменинами Євгенії, вірші з ім'ям Женя

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости