Додати в обране

Загрузка...

Привітання Денису, вірши з ім'ям Денис

Значення імені Денис: «Належний Діонісу»

Походження: Це ім'я походить від давньогрецького імені Діонісіос. У міфології Стародавньої Греції Діоніс - бог природи й вина.

Характер: Денис росте дуже товариським хлопчиком. Його кращими друзями стають не тільки діти в окрузі, але і сусідські собаки, яких він по дорозі в школу підгодовує бутербродами. Непогано було б купити хлопчикові щеня. Це допомогло б виховувати такі якості, як обов'язковість, працьовитість, турботливість. У школі вчиться добре, але може отримувати зауваження від учителів за неспокійне поведінку.

Денис стає посидючим і акуратним людиною, не позбавленим здібностей. Легко долає всілякі складності в житті. Часто йому посміхається успіх. Може виграти велику суму в лотерею. Денис з дитинства на все життя завзятий колекціонер. Не боїться копіткої роботи. Принциповий. Часто нав'язує свої ідеї оточуючим.

Перший шлюб у Дениса може скластися невдало. Дружина часто вступає в конфлікт з його батьками. З цієї причини молодій сім'ї краще жити окремо. При виборі супутниці життя може в першу чергу керуватися корисливими мотивами. Добре знає ціну грошам.

Фоносемантика: Слово Денис справляє враження чогось доброго, світлого, гарячого, маленького, веселого, активного, радісного.

Талісман: Конвалія

Колір: Сизо-зелений

Камінь: Сапфір

Знак зодіаку: Ім'я підійде Скорпіонам, Водоліям, Близнюкам і Рибам.

Іменини (день ангела): 28 березня, 25 травня, 31 травня, 14 червня, 9 липня, 31 серпня, 16 жовтня

привітання з іменинами Денису, вірші з ім'ям Денис

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости