Додати в обране

Загрузка...

Привітання Дарині, вірши з ім'ям Дар'я

Значення імені Дар'я: У перекладі з давньоперсидського - «переможниця», «сильна», «потужна».

Походження: Жіночий варіант імені перського царя Дарія.

Характер: Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямущі, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести лад серед дітей і навіть побитися з забіяками. Не виносить самітності, любить галасливі і веселі ігри. Але Дарина проводить час не тільки в забавах, але й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства.

Вона привчена до організованості й наполегливості. Всі книги і зошити складені в порядку. Навчається непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості та працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам'ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Вчителі бачать в ній помічницю, але громадською роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї.

Дар'я добре шиє і в'яже, уміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

Вступаючи в шлюб, Дар'я вважає, що спільне життя повинна починатися «з нуля». Всі дошлюбні захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими. Дар'я відразу починає ладнати з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть - це всілякі варення, соління та консервування. Береже самолюбство чоловіка і при сторонніх усіляко уникає робити йому критичні зауваження.

Розташована до травматизму. Курити не можна, так як слабкі легені і бронхи.

«Груднева» має ослаблену нервову систему, схильна до депресій, нервових зривів.

Фоносемантика: Слово Дар'я справляє враження чогось хорошого, величного, грубого, мужнього, сильного, гучного, хороброго, могутнього, великого, рухомого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Горобина

Колір: Яскраво-червоний

Камінь: кровавик

Знак зодіаку: Позитивний вплив ім'я робить на Львів, Тельців і Козерогів

Іменини (день ангела): 1 квітня, 4 квітня, 17 серпня

привітання з іменинами Дарині, вірші з ім'ям Дар'я

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости