Додати в обране

Загрузка...

Привітання Глібу, вірши з ім'ям Гліб

Значення імені Гліб: «Улюбленець богів»

Походження: Ім'я походить, імовірно, від російського слова «брила» або «глоба» (жердина).

Характер: У Гліба з раннього дитинства проявляється спокійний і серйозний характер. Справляє враження кілька похмурого хлопчика, виглядає старшим за свій вік. Після ближчого знайомства можна розгледіти в Гліба добродушного людини. Якщо Гліб стане начальником, то у його підлеглих буде спокійне життя. Користується заслуженим авторитетом у колективі. Усього в житті домагається своєю працею. Віддає перевагу поменше говорити і більше займатися справою.

У шлюб набуде швидко, без вагань. Гліб повністю довіряє дружині і навіть підкоряється їй, але тільки в домашній обстановці. Терпимо до недоліків дружини, але ревнивий, і може навіть влаштувати розслідування, якщо виникнуть сумніви в її вірності.

Гліб здатний зробити будь-яку роботу по дому. Може відремонтувати радіоприймач, зварити кашу для маленької дитини. Любить возитися з маленькими дітьми.

Фоносемантика: Слово Гліб справляє враження чогось незграбного, грубого, мужнього, сильного, могутнього, рухомого, швидкого, яскравого.

Талісман: Кузнєчик

Колір: Світло-блакитний

Камінь: Місячний камінь

Знак зодіаку: Ім'я підійде Овнам, Тельцям, Близнюкам, Ракам, Левам, Терезам, Скорпіонам, Стрільцям і Рибам.

Іменини (день ангела): 15 травня, 3 липня, 6 серпня, 18 вересня

привітання з іменинами Глібу, вірші з ім'ям Гліб

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости