Додати в обране

Загрузка...

Привітання В'ячеславу, вірши з ім'ям В'ячеслав

Значення імені В'ячеслав: «Найбільш славний»

Походження: Ім'я походить від давньоруських слів «вяче», що означає «більше», і «Слава» - слава.

Характер: В'ячеслава - міцні хлопчики, володіють витривалістю і хорошою силою волі. Батькам потрібно віддати В'ячеслава в спортивну секцію. Володіючи фізичною силою, він завжди буде боротися з несправедливістю, захистить слабкого. В'ячеслав запальний, може миттєво спалахнути, схильний до імпульсивних вчинків. Може дати волю нападів гніву. Також швидко остигає і, випробовуючи почуття провини, стає більш поступливим.

Одружитися намагається на розумній дівчині. У майбутній дружині буде цінувати красу, індивідуальність, відсутність комплексів. У сім'ї надійний, надає допомогу по будинку, займається з дітьми. Вся домашня робота для нього однакова. Він може приготувати обід, сам змайструвати полиці. Стосунки в сім'ї будує на довірі, але якщо буде обдурений, то відмовить в довірі назавжди.

Важливе місце в житті займає робота, всі справи доводить до кінця. Відповідально ставиться до будь-яких доручень. Однаково досягає успіху в будь-яких професіях. Якщо у В'ячеслава є автомобіль, то ремонтні роботи буде намагатися зробити сам. Любить приймати гостей, спиртним не зловживає.

«Зимові» - вперті, настирливі, міцніше «літніх». «Осінні» і «весняні» мають більш жорсткий характер і розташовані до інфарктів.

Фоносемантика: Слово В'ячеслав не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Хвиля

Колір: Золотистий

Камінь: Топаз

Знак зодіаку: Ім'я підійде Овнам, Тельцям, Близнюкам, Левам, Дівам, Терезам, Скорпіонам, Козерогам і Водоліям

Іменини (день ангела): 17 березня, 11 жовтня

привітання з іменинами В'ячеславу, вірші з ім'ям В'ячеслав

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости