Додати в обране

Загрузка...

Привітання Владиславу, вірши з ім'ям Владислав

Значення імені Владислав: «хто володіє славою»

Походження: Слов'янське ім'я.

Характер: Владислав з дитинства дуже прив'язаний до матері. Любить, щоб вона читала йому казки, а потім обговорювала з ним прочитане. Якщо Владислав зауважує, що його мати чимсь засмучена, обов'язково постарається її утішити, відволікти від неприємних думок. Дбайливе відношення до жінки залишається у Владислава на все життя. У школі він тактовний у поводженні з дівчатками, ніколи їх не кривдить. Об `єктом підвищеної уваги стає найкрасивіша дівчинка в класі.

Серед улюблених занять Владислава в дитинстві - розведення багать. Він відчуває магічний потяг до вогню. Дорослим треба постійно стежити за хлопчиком, щоб він не спалив чого-небудь, загравшись.

У Владислава сильно розвинене почуття прекрасного. Він може стати музикантом, художником, письменником. Він доможеться більших успіхів у професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми - це лікар, учитель, тренер, журналіст, менеджер. Владислав працьовитий, відповідальний.

Серед дівчат Владиславу подобаються витончені натури, яким необхідний захист і підтримка в повсякденному житті. І навпаки - різкі й грубі риси характеру в жінці Владиславу особливо неприємні. Не виносить він також запаху тютюну й алкоголю, що виходять від жінки.

Владислав сильніше любить дочку, чим сина. Віддає перевагу спокійній, домашній обстановці. Надає всіляку допомогу у веденні домашнього господарства.

Фоносемантика: Слово Владислав справляє враження чогось величного, сильного, гучного, могутнього, активного, радісного.

Талісман: Хмара

Колір: Синьо-бірюзовий

Камінь: Топаз

Знак зодіаку: Ім'я підходить Водолія і Рибі

Іменини (день ангела): 7 жовтня

привітання з іменинами Владиславу, вірші з ім'ям Владислав

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости