Додати в обране

Загрузка...

Привітання Володимиру, вірши з ім'ям Володимир

Значення імені Володимир: «хто володіє світом», «знатний володар», «володар світу».

Походження: Володимир - ім'я слов'янське.

Характер: Володимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику і в деякій мірі навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне положення. Прислухається до порад батьків. У навчанні найкраще йому даються технічні науки, але ставку у своєму просуванні службовою драбиною Володимир у першу чергу робить на суспільну діяльність. Не вступає в конфлікти, уникає прямого зіткнення під час обговорення спірних питань.

У побуті Володимир особливо цінує комфорт. Він любить гарні меблі, дорогий порцеляновий посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти й порядку, тому є супротивником змісту в будинку кішок, собак і всякої іншої живності. Максимум, на що він може погодитися - це якесь невелике рослина у квітковому горщику.

У людях перш за все цінує розум і силу. Має швидку реакцію на події, що відбуваються, здатний прийняти самостійне рішення. Відчуває слабкість до похвал на свою адресу. Для Володимира дуже важлива думка про нього навколишніх.

Володимира більше цікавлять жінки з перевагою романтичних якостей, і в меншому ступені його хвилює, чи здатна жінка організувати святкову вечерю. Володимир вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання зіпсувати свою добре налагоджене життя. Перекладає на дружину повсякденні турботи, пов'язані з вихованням дітей.

Фоносемантика: Слово Володимир справляє враження чогось доброго, радісного.

Талісман: Башта під куполом

Колір: Темно-синій

Камінь: Зелена яшма

Знак зодіаку: Ім'я підійде Овнам, Тельцям, Ракам, Дівам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам

Іменини (день ангела): 4 червня, 28 липня, 17 жовтня

привітання з іменинами Володимиру, вірші з ім'ям Володимир

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости